کد مطلب: 98584 تعداد بازدید: ۳۱۲

به مناسبت هفته بسيج

تقدير از طلاب بسيجي فرمانده حوزه و پايگاه هاي مقاومت

یکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۲:۰۰
به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانة النبی سلام الله علیها اهرم، سلیمه بابایی نیا در پیامی از طلاب بسیجی فرمانده هان حوزه و پایگاه های مقاومت تقدیر و تشکر نمود.

بابایی نیا ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: یک فرد بسیجی، دارای روحیات و اخلاق خاصی می باشد که ایمان، تقوا، ولایتمداری، جهاد در راه خدا، رشادت ، جان فشانی و حضور به موقع در صحنه های مختلف اجتماعی ، از مهم ترین خصائص و ویژگی های یک فرد بسیجی شمرده می شود.

مدیر مدرسه با اسناد به فرمایش رهبر کبیر انقلاب«ره» عنوان کرد: همان گونه که رهبر کبیر انقلاب فرمودند از ضروری ترین تشکل ها، بسیج طلبه است، از اقدامات طلاب بسیجی در عرصه های مختلف بر کسی پوشیده نیست و طلاب بسیجی علاوه بر جهاد علمی در دیگر عرصه های اجتماعی  همچون جهاد فرهنگی، اقتصادی، سیاسی و غیره پیش گام بوده و در کنار دیگر آحاد جامعه حضوری پررنگ و چشمگیر داشته اند.

بابایی نیا در ادامه افزود: طلاب پایگاه مقاومت مدرسه علمیه ریحانة النبی سلام الله علیها اهرم، علاوه بر فعالیت های علمی و جهادی در مدرسه، زمینه فعالیت های خود را به پایگاه های حوزه مقاومت گسترش داده و مسولیت فرماندهی حوزه و پایگاه های مقاومت را عهده دار شدند.

اینجانب هفته بسیج را خدمت همه بسیجیان سلحشور و پیشرو در عرصه خدمات رسانی، به ویژه طلاب بسیجی فرمانده هان حوزه و پایگاه های مقاومت در شهر اهرم و توابع،تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روز افزون را در ظل توجهات حضرت بقیة الله الاعظم( روحی فداک) و نائب بر حقش حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای( دامت برکاته ) از خداوند متعال خواستارم.

اسامی طلاب بسيجي فرمانده حوزه و فرمانده پايگاه هاي مقاومت:

خانم طیبه ملکوتی نیا( فرمانده حوزه مقاومت حضرت رقیه «س» بوشکان)

خانم شهربانو صادقی( فرمانده پایگاه بسیج طلاب ریحانة النبی و پایگاه حضرت رقیه «س» جاینک)

خانم خیری محمدی( فرمانده پایگاه ثمانه شهر اهرم)

خانم زهرا حیدری( فرمانده پایگاه کوثر حضرت معصومه«س»)

خانم رقیه کیامرزی( فرمانده پایگاه نرجس شهر اهرم)

خانم فاطمه احمدی (فرمانده پایگاه ام کلثوم«س» شهر کلمه)