کد مطلب: 98496 تعداد بازدید: ۲۶۵

به مناسبت هفته بسيج

بيانيه مدير مدرسه علميه ريحانه النبي«س»

شنبه ۱ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۱:۴۲
به گزارش رواط عمومي مدرسه علميه ريجانه النبي سلام الله عليها اهرم ، سليمه بابايي نيا مدير مدرسه، به مناسبت گراميداشت هفته بسيج بيانه اي صادر نمود.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم           

«وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّةٍ وَمِنْ رِبَاطِ الْخَيْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّكُمْ وَ........»

از مهم ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی«ره» در سال ۱۳۵۸ می باشد که امروزه بعد از یک چله پرافتخار از حیات پربرکت انقلاب و حماسه آفرینی، رشادت ها و تلاش های بی بدیل این نهاد ارزشمند انقلابی و مردمی در تمام عرصه ها مشهود است.

بسیج میعادگاه همه اقشار مردم برای دفاع از انقلاب اسلامی و دستیابی به آرمان ها و اهداف آن تا تشکیل تمدن نوین اسلامی است و‌نیروی بسیج سرچشمه سبک مدیریت جهادی است که با ظرفیت های علمی و عملی ویژه ای که دارد می تواند کشتی انقلاب اسلامی را با اندیشه تمدن ساز مقام معظم رهبری« مد ظله العالی» که در گام دوم انقلاب و بعد از یک چله پر افتخار فرمودند، به جامعه آرمانی مهدویت سوق دهد.

اینجانب با ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا، سالروز تشکیل این نهاد ارزشمند را به تمامی خانواده های معظم و معزز شهدا، ایثارگران و بسیجیان همیشه در صحنه و سرافراز ایران اسلامی به ویژه مردم شریف شهرستان تنگستان و شهر اهرم تبریک عرض می نمایم.

موفقیت و سربلندی بسیجیان گرانقدر را در پرتو الطاف الهی و حضرت ولی عصر( عج) و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری( دامت برکاته) از خداوند متعال مسئلت می نمایم.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

۱ آذرماه ۱۳۹۹