کد مطلب: 97701 تعداد بازدید: ۳۵۵

به مناسبت ميلاد پيامبر اكرم(ص) وامام جعفر صادق(ع)

بار ديگر طلاب جهادي وارد ميدان شدند

سه شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۱:۰۴
به گزارش روابط عمومي مدرسه ريحانه النبي سلام الله عليها شهر اهرم، سليمه بابايي نيا مدير مدرسه، از اقدامات اساتيد و طلاب جهادي خبر داد.

سليمه بابایی نیا ضمن تبریک به مناسبت میلاد مسعود حضرت محمد مصطفی (ص) و امام جعفر صادق( ع) تشریح کرد: اساتید و طلاب مدرسه علمیه ریحانة النبی«س» شهر اهرم از نخستین روزهای شیوع بیماری کرونا، فعالیتهای جهادی خود را آغاز نمودند   و به ندای رهبر جامعه اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای« مد ظله العالی» لبیک گفته  و پیشگام در عرصه های خدمت رسانی شدند.    

مدیر مدرسه در خصوص فعالیت های جهادی اساتید و طلاب این مدرسه گفت: اولین مرحله از فعالیت جهادگران با شروع کارگاه دوخت ماسک، دستکش و گان پزشکی در مدرسه علمیه و دیگر مناطق شهر و توابع، اجرایی گردید که پس از دوخت و بسته بندی به  صورت رایگان در خدمت کادر درمان و اقشار جامعه قرار گرفت و مراحل دیگر این اقدامات خدمت دهی به خانواده های نیازمند و قشر آسیب پذیر از کرونا بود که در قالب : بسته های معیشتی، پوشاک، کمک هزینه درمان، کمک هزینه تحصیلی، مشاوره و راهکار های مقابله با افسردگی و غیره صورت گرفت.

وی گفت : با توجه به منویات مقام معظم رهبری، خطاب به جهادگران مبنی بر حضور در جامعه ، به مناسبت خجسته میلاد حضرت محمد ( ص) و امام جعفر صادق(ع) بار دیگر حوزه علمیه خواهران ریحانة النبی«س» با مشارکت شهرداری و شورای اسلامی شهر آباد، بسته های معیشتی را تهیه و طی دو روز متوالی به نیازمندان اهدا نمودند.

در ادامه ایشان از  شهردار محترم شهر آباد جناب آقای زبردستیان، ریاست محترم شورای اسلامی سرکار خانم قطب الدین و نانوا داران شهر آباد تقدیر و تشکر نمودند.