کد مطلب: 97608 تعداد بازدید: ۲۳۷

به مناسبت ميلاد پيامبر اكرم(ص) و هفته وحدت

بيانيه مدير مدرسه علميه ريحانه النبي«س»

یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۳۵:۴۹
به گزارش روابط عمومي مدرسه علميه ريحانه النبي سلام الله عليها اهرم، سليمه بابايي نيا مدير مدرسه با صدور بيانيه اي ميلاد مسعود پيامبر گرامي اسلام حضرت محمد مصطفي(ص) و امام جعفر صادق(ع) و همچنين هفته وحدت را گرامي داشت.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رسول گرامی اسلام(ص) تجلی فطرت الهی و تبلور عظمت زیبای جهان اسلام است و کامل ترین و جامع ترین دین ، دین اسلام  ناب محمدی (ص) می باشد که برای نجات بشریت از ظلالت و گمراهی، انسان ها را به سوی نور مطلق دعوت می نماید. همچنان دشمنان از صدر اسلام تا کنون برای نابودی این دین به ترفندها و مکرهای حیله گرانه خود متوسل شده اند تا بین مسلمانان جهان تفرقه ایجاد نمایند و از همبستگی و وحدت آنان جلوگیری نمایند.

بی تردید مهمترین کارشکنی و ایجاد اختلاف را در بین مسلمانان اعم از شیعه و سنی انجام می دهند که این اتحاد ایجاد نگردد و کمرنگ جلوه نماید. لزوم حفظ اتحاد و همبستگی میان مسلمین از امور مهم یک جامعه و تمدن نوین اسلامی است که رهبران آن جامعه به آن اهتمام ویژه ای داشته اند.

امروزه، اسلام با محبوبیت درخشان و عزت آفرین ، در اوج قله جهان هستی قرار گرفته است و هیچ ابرقدرتی نمی تواند از این محبوبیت و درخشندگی بکاهد و همدلی و وحدت بین مسلمانان را انکار نماید .

میلاد سراسر نور پیامبر اعظم(ص) و میلاد امام جعفر صادق(ع) را به محضر قطب عالم امکان حضرت ولی عصر(ارواحنا فداه)، نائب بر حقش حضرت امام خامنه ای « مد ظله العالی» و تمام مسلمین جهان تبریک و تهنیت عرض نموده و سربلندی و سرافرازی مسلمین جهان را از حضرت حق، مسئلت می نمایم.

والسلام علیکم و رحمة الله و برکاته

۱۵ ربیع الاول ۱۴۴۲