کد مطلب: 97556 تعداد بازدید: ۲۶۵

به مناسبت اجلاس سراسري نماز

موضوع منتخبي بيست و نهمين اجلاس سراسري نماز

جمعه ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۷:۵۲
به گزارش روابط عمومي مدرسه علميه خواهران ريحانه النبي سلام الله عليها اهرم، سكينه رشيدي معاون پژوهش، از برگزيده شدن موضوع مقاله حجت الاسلام و المسلمين راستگو موسس مدرسه، خبر داد.

رشیدی ضمن تبریک منتخب شدن موضوع مقاله مؤسس مدرسه عنوان کرد: به فرمان مقام معظم رهبری حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای دامت برکاته ، از سال ۱۳۷۰ اولین اجلاس سراسری نماز در کشور برگزارشد که این اجلاسیه به طور سالانه در کشور در حال برگزاري است.

معاون پژوهش در ادامه تشریح نمود:  سالانه فراخوان مقالاتی با محوریت نماز جهت برگزاری اجلاس سراسری نماز  برگزار می شود  که در سال ۱۳۹۸ حجت الاسلام و المسلمین راستگو موسس مدرسه علمیه خواهران اهرم موضوعی را با عنوان پیوند نماز، خانه، مدرسه و مسجد ارسال نمودند که  به عنوان موضوع منتخبی بیست و نهمین اجلاس سراسری نماز سال ۱۳۹۹ برگزیده شد.

سکینه رشیدی در خصوص انتخاب این موضوع به نقل از راستگو گفت: با وجود اینکه دانش آموزان در اوقاتی که در منزل هستند و معمولا وقتشان صرف بازیهای رایانه ای شده و هدر می  رود، مسجد محل می تواند پایگاهی برای جذب نوجوانان و جوانان باشد به این شیوه که مربی با حضورش در مسجد هم دروس مدرسه را با آنان مطالعه و مباحثه می کند و هم راجع به مسائل دینی تربیتی و اعتقادی آموزش می بینند.