کد مطلب: 97297 تعداد بازدید: ۲۹۳

به مناسبت سالروز آغاز امامت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

فروش خرمای اهرم، منبعی پایدار برای مدرسه علمیه خواهران اهرم خواهد بود

جمعه ۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۴۶:۱۸
به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه خواهران ریحانه النبی سلام الله علیها، حجت الاسلام عیسی راستگو موسس مدرسه علمیه ریحانه النبی سلام الله علیها شهر اهرم از اهدا خرمای مرغوب این شهر خبر داد.


راستگو ضمن تبریک  فرا رسیدن سالروز  آغاز امامت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف تصریح نمود:
پیرو جلسات و نیز مصوبات مرکز حوزه های علمیه خواهران کشور نسبت به منابع پایدار حوزه ها، مدرسه علمیه خواهران ریحانة النبی سلام الله اهرم اقدام به جمع آوری و بسته بندی خرما در منطقه اهرم نمود. این طرح به صورت آزمایشی انجام گرفت که می تواند در سال های آینده با برنامه ریزی دقیق تر و به صورت ویژه اقدامات اساسی را در راستای خودکفایی و نیز منابع پایدار این مدرسه انجام داد.
موسس مدرسه در ادامه عنوان کرد:
 خرمای کبکاب شهر اهرم از بهترین نوع خرما در کشور و استان می‌باشد که سالانه مقادیر زیادی از این خرما به شهرهای دیگر و حتی به خارج از کشور صادر می شود.


وی گفت: مدرسه علمیه خواهران اهرم به مناسبت سالروز امامت ولی عصر« ارواحنا فداه» معادل ۵۰٫۰۰۰٫۰۰۰ میلیون ریال، خرمای کبکاب اعلاء به مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران قم، مرکز مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر و طلاب اهدا نمود.

شایان  به ذکر است:  امسال برداشت محصول تا بسته بندی خرما، به همت موسس، مدیریت ونیز طلاب جهادی مدرسه با رعایت کامل اصول بهداشتی انجام گرفته است.