کد مطلب: 96272 تعداد بازدید: ۳۴۴

به مناسبت شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها

پسرم به آرزوی دیرینه اش رسید

دوشنبه ۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۵۷:۲۰
به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه خواهران ریحانه النبی سلام الله علیها به مناسبت شهادت حضرت رقیه سلام الله علیها سلیمه بابایی نیا مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی سلام الله علیها اهرم و معاونین این مدرسه با خانواده شهید حسین سپهری اهرمی( از شهدای حادثه شناور کنارک نیروی دریایی ارتش) و دختر خردسال این شهید بزرگوار دیدار کردند.

سلیمه بابایی نیا با اشاره به مقام شامخ شهدا گفت: شهدا دارای درجات رفیع و مقام شامخ در نزد پروردگار هستند و در قول خداوند متعال است که« هرگز مپندارید که شهیدان راه خدا مرده اند بلکه زنده اند...» و قطعا شهید حسین سپهردی در نزد خداوند ودردرجه شهدا قرار دارد.

بابایی نیا در ادامه افزود: امروز صبر و استقامت خانواده های شهدا، پدران، مادران و همسران شهدا الهام گرفته شده از صبر والای حضرت زینب سلام الله علیها است و همانطور که می دانیم صبر بر مصیبت اجر بسیاری دارد و کار آسانی نیست ولی با تأسی از حضرت زینب سلام الله علیها می توان این راه سخت و دشوار را هموار نمود.

در ادامه مادر شهید گفت: فرزندم تا چند روز قبل از شهادتش می گفت ما کجا و شهادت کجا و او به آرزوی دیرینه اش که شهادت بود، رسید.حسین همیششه تلاش خود را می کرد تا از انقلاب دفاع نماید و من امروز گرچه دلتنگ فرزندم هستم ولی خوشحالم از اینکه جانش را فدای اسلام، انقلاب و رهبری نمود.

در ادامه این دیدار، هدایایی به رسم یادبود به دختر شهید اهدا گردید.