کد مطلب: 77864 تعداد بازدید: ۶۳۷

مراسم محفل انس با قران

حضور مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی در جمع بانوان و مسولین و مدیران ادرات شهر اهرم

یکشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۵۲:۵۴
سلیمه بابایی نیا :بانوان محترمی که که در جامعه فعالیت می کنند میتوانند متولی خوبی برای مسائل زنان باشند.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم مراسم محفل انس با قران کریم در مرکز معارف دینی قرآنی مرحوم مجتبی عاشوری اهرمی وابسته به حوزه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم در شب بیست و هفت رمضان مصادف با شب  الرحمن با حضور بانوان مدیر و رئسای ادارات شهرستان تنگستان "سرکار خانم کرمی فرمانده حوزه مقاومت الزهرا (س)وچند تن از  فرماندهان پایگاه توابع ، خانم جعفریان اداره ورزش و جوانان  ، خانم جمالی اداره بهزیستی و خانوده معزز شهدا، و حضور گسترده بانوان شهر" برگزار شد.

سلیمه بابایی نیا مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم در جمع بانوان ، مسولیین و فعالین اجتماعی شهراظهار کرد: زنان نیمی از جامعه را تشکیل می دهند که نقش زنان در خانه و خانواده و توانمندی زنان در ایفای مسولیت های جامعه از اهمیت و جایگاه بالایی بر خوردار است. وی حضور یک زن با ایمان با روحیه عواطف و احساسات خود در جامعه را که تاثیر بسزایی در مسایل مربوط به زنان دارد یک متولی خوب برای دیگر زنان ان جامعه خواند.

وی در ادامه افزود:با وجوداجحاف های زیادی که در طول تاریخ به زنان صورت میگرفته اما  امروزه ثابت شده است که زنان در جامعه اسلامی از ارزش و جایگاه والای بهرمند هستند و میدان برای فعالیت زنان در جامعه باز شده است.