کد مطلب: 77680 تعداد بازدید: ۵۶۴

مراسم لیالی قدر در مرکز معارف دینی قرآنی مرحوم مجتبی عاشوری

مراسم احیا در مرکز معارف دینی قرانی

چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۶:۰۷
مراسم لیالی قدر در مرکز معارف دینی قرآنی مرحوم مجتبی عاشوری اهرمی وابسته به حوزه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم با حضور گسترده عموم بانوان شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه ریحانه النبی (س)اهرم مراسم لیالی قدر در مرکز معارف دینی قرآنی مرحوم مجتبی عاشوری اهرمی وابسته به حوزه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم همچون مراسم سالهای قبل حوزه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم با حضور گسترده بانوان مومنه شهر برگزار شد.

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم در این مراسم به بیان عظمت و اهمیت لیالی قدر به ایراد سخنرانی پرداخت . وی توسل به چهارده معصوم را در شبهای قدر صراطی مستیقم برای مومنان دانست که ره چند ساله را در این شبها طی می کنند و تقدیری زیبا را برای خود رقم میزند.

بابایی نیا در ادامه افزود :دعا و تضرع به درگاه خدا در در شب قدر فرصتی است که خداوند به بندگان مومن و  خاص خود اعطا میکند.وی با اشاره به حدیث گهربار امام صادق علیه اسلام که برآورد اعمال در شب نوزدهم انجام می شود و تصویب آن در بیست ویکم و تنفیذش در شب بیست و سوم است از عظمت شب قدر و فضیلت شب قدر سخن گفت.وبه  احیا ، دعا و اتغاثه پرداختند.