کد مطلب: 77679 تعداد بازدید: ۶۴۸

روز جهانی قدس

حوزه علمیه خواهران ریحانه النبی

چهارشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۳:۳۵
مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم از مردم شریف اهرم جهت حضور گسترده در راهپیمایی روز قدس دعوت بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم ، سلیمه بابایی نیا مدیر محترم  حوزه علمیه خواهران ریحانه النبی (س) اهرم در آستانه  فرا رسیدن روز جهانی قدس با صدور بیانیه از مردم مومن و روزه دار شهر اهرم خصوصا بانوان برای شرکت گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت بعمل اورد.

سلیمه بابایی نیا با اشاره به فرمایش رهبر فقید انقلاب اسلامی  که روز قدس روز اسلام است و تنها مربوط به فلسطین نمی باشد اظهار کرد : امروزه مردم شریف ایران اسلامی با گذشت قریب چهل سال از اقدام هوشمندانه حضرت امام (ره) در تعیین روز قدس ، این روز را یک تکلیف الهی و فریضه دینی میدانند و با حضور پر شور و شعور خود حماسه آفرینی می کنند.

سلیمه بابایی نیا گفت؛ با توجه به تحرکات اخیر دشمنان بویژه آمریکا ، راهپیمایی امسال از اهمیت بالایی برخوردار است.وی بر محکومیت "طرح معامله بزرگ قرن" و سازش فلسطینیان با صهیونیست تاکید کرد. ومردم را به حضور در راهچیمایی آخرین جمعه ماه مبارک رمضان  فراخواند.

متن دعوت نامه مدیر حوزه علمیه خواهران اهرم به شرح ذیل می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

روز قدس ، فقط روز فلسطین نیست.    امام خمینی (ره)

تقدیر خداوند این است که فلسطین آزاد میشود. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)

خواهران و برادران مومن و روزه دار شهر اهرم و توابع

سلام علیکم

ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس و نثار بهترین درود ها به روح بلند امام خمینی (ره) و شهدای شهر اهرم بدین وسیله از شما مردم غیرتمند تنگستان دلاور بویژه بانوان دعوت نموده تا امسال نیز بر حسب وظیفه همچون سال های گذشته با خلوص نیت و گام های استوار و اراده آهنین در راهپیمایی روزجهانی قدس همگام و هم صدا با ملت های آزاده و مسلمان جهان در حمایت از مردم مظلوم و ستمدیده فلسطین ، علیه رژیم غاصب صهیونیست فریاد آزادی و مظلومیت سر داده و برائت خود را از جنایات و وحشیگری های رژیم صهیونیست اعلام نمایید.

امید است در آینده نزدیک با ظهور یگانه منجی عالم بشریت آقا امام زمان (عج) شاهد نابودی صهیونیسم متجاوز و آزادی کامل فلسطین  قدس شریف باشیم و فلسطین ، محور مقاومت ، راه گم کرده خود را با مشت های گره خورده ما و فریادهای برئات از آمریکا و اسرائیل پیدا خواهد کرد.

وعده  روزه داران و مردم استکبار ستیز اهرم ،جمعه دهم خردادماه میعادگاه نماز جمعه اهرم

الا ان وعدالله حق

سلیمه بابایی نیا

مدیر حوزه علمیه خواهران ریحانه النبی (س) اهرم