کد مطلب: 73399 تعداد بازدید: ۵۳۳

پیام تبریک مدیریت اساتید و طلاب

انتصاب امام جمعه اهرم به عنوان مدیر رسیدگی به امور مساجد استان بوشهر

شنبه ۴ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۷:۳۹
پیام تبریک مشترک مدیریت ،اساتید و طلاب مدرسه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم در پی انتصاب حجت الاسلام راستگو به عنوان ریاست مرکز رسیدگی به مساجد استان بوشهر

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم مدیریت اساتید ،کارکنان و طلاب حوزه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم با صدور پیامی  انتصاب حجت الاسلام راستگو را به عنوان مدیر مرکز رسیدگی به امور مساجد استان بوشهرتبریک گفتند.

متن پیام ذیل به شرح ذیل میباشد:

باسمه تعالی

ذالک فضل الله یوتیه من یشاء والله ذو الفضل العظیم.     ایه 4 سوره جمعه

امام جمعه محترم و موسس حوزه علمیه خواهران ریحانه النبی سلام الله علیها اهرم

حضرت حجت الاسلام والمسلمین عیسی راستگو (زیدعزه)

انتصاب خردمندانه حضرتعالی که از چهره های درخشان و شخصیت های انقلابی و مزین به علم اخلاق و آراسته به روحیه مردمی و عزم خدمتگذاری در عرصه های مختلف به شمار میروید ،را به عنوان ریاست مرکز رسیدگی به امور مساجد استان بوشهر توسط نماینده محترم ولی فقیه در استان حضرت آیت الله صفایی بوشهری که مسولیتی مهم است را تبریک و تهنیت عرض می نمائیم. واز زحمات و تلاشهای خستگی ناپذیر و اثر گذار شما که در کمال صداقت و درستکاری بیش از یک دهه از بهترین سالهای زندگی خود را در سنگر خدمت به مردم ولایتمدار شهرستان تنگستان به عنوان امام جمعه شهر  گذارنیده ودر جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اجرای فرامین مقام عظمای ولایت از هیچ خدمتی دریغ ننموده اید را ارج می نهیم . و وجودتان را مایه افتخار و مباهات شهرستان می دانیم.

 

همچنین شایسته است از اقدام ارزشمند حضرتعالی جهت تاسیس حوزه علمیه خواهران در شهر اهرم و ارائه خدمت به سربازان حضرت ولی عصر (عج) و طلاب علوم دینی زمینه رشد و تعالی را به نحو احسن فرهم نمودید تقدیر و تشکر نمائیم.

  دوام توفیقات حضرتعالی در این مسولیت خطیر تحت عنایات خاصه حضرت ولی عصر (عج)ودر سایه سار هدایت های حکیمانه نائب بر حقش مقام معظم رهبری امام خامنه ای (مدظله العالی) را از درگاه خداوند متعال مسالت داریم.