کد مطلب: 71578 تعداد بازدید: ۶۷۹

نشان از بی نشان ها

پنجم جمادی اول مصادف با سالروز با سعادت حضرت زینب کبری و روز پرستار

یکشنبه ۲۳ دى ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۰:۲۵
سلیمه بابایی نیا مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم به همراه کادر مدرسه به مناسبت میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار با خانم فرخ زیبا ابراهیمی مادر و پرستار جوان 22ساله اهرمی محمد مکی دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم:همزمان با میلاد با سعادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار،سلیمه بابایی نیا به همراه کادر مدرسه با خانم فرخ زیبا ابراهیمی مادر  وپرستار دلسوزی که شبانه روز از پسر جوان 22 ساله خود پرستاری می کند دیدار کردند.

در این دیدار سلیمه بابایی نیا ضمن تبریک به مناسبت روز میلاد با سعادت حضرت زینب کبری سلام الله علیها و تبریک روز پرستار به همه پرستاران  خصوصا پرستاران بی نشانی که از فرزندان معلول خودعاشقانه و مادرانه پرستاری میکنند اظهار داشت:جامعه پرستاری باید حضرت زینب سلام الله علیها را الگویی ارزشمند برای خود بدانند که با فداکاری و عفت خود پرچمدار ولایت شد .وی پرستار را سنگ صبور لحظات سخت  و مرهم اندوه بیماران دانست که با قلبی رئوف  و روحی وسیع خالصانه و خاضعانه پابه پای بیمار شبهای تاریک بیمار را به صبح میرسانند.

وی در ادامه یاد آورد شد :پرستاری از فرزندانی که حتی توانایی حرکت کردن ندارند کاری بسیار سخت و دشوار بوده و مادرانی که دلسوزانه  و بطور شبانه روزی بدون هیچ مزد و حقوق دنیوی بر بالین فرزندان  خود هستند از اجری معنوی برخوردار می باشند.

سلیمه بابایی نیا از خانم فرخ زیبا ابراهیمی مادر محمد مکی دل جویی بعمل آورد و خاطر نشان کرد قطعا پاداش بزرگ الهی ، هدیه ای با ارزش برای شما مادر و پرستار خواهد بود.