کد مطلب: 70774 تعداد بازدید: ۵۱۸

حماسه 9دی

نشست بصیرتی فرمانده سپاه امام علی تنگستان با طلاب حوزه علمیه ریحانه النبی اهرم

یکشنبه ۹ دى ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۲:۵۰
فرمانده سپاه امام علی (ع) اهرم گفت :انقلاب اسلامی ایران حرکت جهانی نبی اکرم (س) و بروز دوباره حکومت شیعی در تاریخ است.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی (س)اهرم به مناسبت 9دی روز بصیرت و میثاق امت با ولایت فرمانده سپاه امام علی (ع)تنگستان در مدرسه علمیه ریحانه النبی(س)اهرم با طلاب مدرسه ،اساتید وکادر مدرسه نشستی برگزار نمودند.

در این نشست  بصیرتی جناب سرهنگ حیدری فرمانده سپاه امام علی (ع)تنگستان ضمن گرامیداشت حماسه عطیم 9دی اظهار داشت:انقلاب اسلامی ایران ادامه حرکت جهانی نبی اکرم (س)و بروز دوباره حکومت شیعی در تاریخ است که در سال 1342درختی به نام انقلاب اسلامی کاشته شداین درخت پس از پانزده سال در سال 1357میوه شیرین پیروزی را نثار مردم ایران کرد.

وی با بیان اینکه این درخت چهل ساله در این مدت آفات زیادی را پشت سر گذاشته است عنوان کرد :فتنه سال88یکی از پیچیده ترین و فراگیر ترین این آفات و آسیب ها و تهدیدها در جهت بر اندازی این انقلاب بوده است .

وی در ادامه افزود:مشارکت 85درصدی مردم در انتخابات 88الگوی مردم سالاری دینی را به جهانیان ثابت کردو چشمان ناظران بین المللی را به خود خیره کرد.و نقشه ترسیم شده در اتاق فکر مستقر در لندن واشنگتن وتل آویوبا غفلت و خیانت برخی از عناصر داخلی به مرحله اجرا درآمد و حلاوت مشارکت 85درصدی مردم را با دروغ بزرگ  تقلب که اسم رمز آشوب بود به تلخی کشاند.

فرمانده سپاه امام علی (ع)تنگستان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری(مدظله العالی)از دستاوردهای 9دی و آثار فتنه 88گفت و طلاب مدرسه علمیه ریحانه النبی (س)را دعوت به روشنفکری کرد وخواست ادامه دهنده راه شهدا باشند.همچنین ایشان دو کتاب طوفان فتنه و کشتی بصیرت نوشته ایت الله مصباح یزدی و مدیریت مقام معطم رهبری در فتنه 88را معرفی وطلاب را به  مطالعه فراخواند.

گفتنی است در پایان این نشست نیز سرهنگ حیدری به سوالات  و شبهات طلاب پاسخ دادند.