کد مطلب: 64283 تعداد بازدید: ۳۷۸

به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

اول مهرماه همزمان با اغاز سال تحصیلی جدید مراسمی در سالن اجتماعات مدرسه علمیه خواهران اهرم با حضور مسولین شهربرگزار شد

دوشنبه ۲ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۰:۰۷
مدیر مدرسه خواهران اهرم گفت: نقش بی بدیل و تاثیر گذار حوزه های علمیه در پیروزی انقلاب اسلامی اهمیت و جایگاه ارزشمند این نهاد مقدس را بر همگان آشکار میسازد .

به گزارش روابط عمومی مدرسه ریحانه النبی (س) اهرم اول مهرماه همزمان با اغاز سال تحصیلی جدید مراسمی به عنوان آیین باز گشایی مدرسه علمیه در سالن اجتماعات با حضور امام جمعه و موئسس محترم حجت الاسلام راستگو ،مدیریت محترم خانم بابایی نیا کادر و  اعضای هیات امنا مدرسه و همچنین برخی از مسولین ادارات از جمله فرمانده سپاه امام علی (ع)اهرم ،معاونت محترم فرمانداری،شهردار محترم شهر اهرم،بخشدار مرکزی شهر اهرم ،ریاست محترم شورای اسلامی شهر اهرم،ریاست اداره صنعت و معدن وتجارت،فرمانده مقاومت  بسیج خواهران و به ویزه خانواده معزز شهدای جلیل القدر شهید فرشچی،شهید امیر زاده ،شهید عمرانی،بر گزار گردید.

سلیمه بابایی نیا مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم در ابتدای مراسم ضمن خیر مقدم به مهمانان و مدعوین و تسلیت به مناسبت ایام محرم الحرام وحادثه دلخراش حمله تروریستی به اهواز و تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت:نقش بی بدیل و تاثیر گذار حوزه های علمیه در پیروزی انقلاب اسلامی اهمیت و جایگاه ارزشمند این نهاد مقدس را بر همگان آشکار می سازد و اینجاست که همت تمام مسولین اداری شهرستان را می طلبد در حمایت و گسترش هر چه بیشتر و بهتر  حوزه های علمیه اقدامات لازم را انجام دهند.

وی اظهارداشتند:از آنجا که بالندگی علمی و ارتقا کیفی علوم حوزوی در حوزه های علمیه خواهران دغدغه اصلی مسولین و مدیران است مدرسه محوری یکی از بهترین راهکار های نیل به این امر مهم است.

وی در پایان نیز از فارغ تحصیل شدن اولین ورودی حوزه علمیه ریحانه النبی(س)اهرم که با موفقیت دوره پنج ساله سطح دو حوزه را گذارنده اند خبر داد.

در ادامه مراسم نیز حجت الاسلام راستگو موئسس پر تلاش مدرسه علمیه ریحانه النبی(س)اهرم نیزضمن خیر مقدم و تشکر از حضار شرکت کننده مراسم اظهار نمودند:حوزه علمیه خواهران اهرم طی این پنج سال تاسیس در سطح شهرستان فعالیت های فرهنگی تبلیغی خوب و تاثیر گذاری داشته که ان شالله به فضل خداوند انتظار میرود در سالهای آینده بهتر از قبل در شهر انجام بپذیرد.

لازم به ذکر است :حجت الاسلام راستگو در مراسم باز گشایی حوزه علمیه ریحانه النبی(س)از زحمات و تلاش های خالصانه حضرت حجت الاسلام جمالی مدیریت محترم حوزه های علمیه خواهران استان تشکر و قدر دانی کردند.