کد مطلب: 61087 تعداد بازدید: ۴۶۲

مراسم شب ضربت خوردن امیرالمومنین مصادف با عروج آسمانی امام خمینی

برگزاری مراسم شب قدر

سه شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۱:۵۹
همزمان با شب نوزدهم رمضان شب ضربت خوردن مولی متقیان علی(ع) و ارتحال ملکوتی بنیانگذار رهبر کبیر انقلاب اسلامی مراسمی در مدرسه علمیه ریحانه النبی(س)برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم شب نوزدهم ماه رضان مصادف با شب ضربت خوردن مولی متقیان علی(ع) و ارتحال ملکوتی بنیانگذار رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی(ر ض)مراسمی با سخنرانی و روضه خوانی حجت الاسلام عیسی راستگو برگزار گردید.

حجت الاسلام راستگو ضمن تسلیت وتعزیت شب ضربت خوردن مولی متقیان علی (ع) و عروج ملکوتی امام راحل در جمع طلاب و بانون مومنه شهر اهرم اظهار داشتند:شب قدر از شبهای ممتاز و خاص در سال است شبی است که ملائکه الهی بر روی زمین فرود می آیند و خوشا به سعادت انسانهای که از این فرصت معنوی نهایت بهره را می برند و روح وجسم خود را پالایش داده  وشب قدر را به معنای واقعی خود درک می کنند.

حجت السلام راستگوبیان داشتند:همان گونه که گسترش آموزهای اسلامی از اهداف مهم و والای امام راحل بوده است مهم ترین وظیفه ما نیز حرکت در مسیرآرمان های امام راحل و خط امام وهبری می باشد

لازم به ذکر است:در حاشیه این مراسم نیز نمایشگاه محصولات فرهنگی ارزشی برای بانوان شهر وعلاقمند به سیره امام راحل تا پایان ماه مبارک رمضان دایر میباشد.

گفتنی است از مراسم محفل انس با قرآن کریم مدرسه ریحانه النبی(س) و نمایشگاه نیمه خرداد  ومسولین این مراسم مصاحبه  وگزارشی تهیه شد که به زودی از شبکه استانی پخش خواهد شد.