کد مطلب: 60541 تعداد بازدید: ۴۳۲

روز ملی روابط عمومی

دیدار با امام جمعه

چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۹:۴۰
دیدار مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی (س)اهرم با امام جمعه به مناسبت روز ملی ارتباطات و روابط عمومی

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمییه ریحانه النبی(س)اهرم به مناسبت روزملی ارتباطات و روابط عمومی مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم به همراه معاونت آموزش و فرهنگی و مسئول روابط عمومی مدرسه با امام جمعه و مسول روابط عمومی دفتر امام جمعه دیدار کردند.

در این دیدار سلیمه بابایی نیا از امام جمعه و موئسس مدرسه علمیه اهرم حجت الاسلام راستگو و مسول روابط عمومی دفتر ایشان خانم محمدی زاده  وآقای دشتی به جهت زحمات فراوانی که تا کنون در نشر وتبلیغ اخبار در فضای مجازی و سطح شهرستان داشته اند تشکر و قدر دانی کردند.

سلیمه بابایی نیا تصریح کردند:همان گونه که روابط عمومی ها سهم بسزایی در فضای فکری جامعه دارند ما نیز باید جایگاه این نهاد مهم و کار آمد را تکریم و حد المقدورمورد  تقویت قرار دهیم.

حجت الاسلام راستگو نیز عنوان نمودند:روابط عمومی  بخش عمده اهداف یک نهاد را می تواند به بهترین شکل به مرحله ظهور برساند وی افزود :بزرگداشت این روز وظیفه تمام مسئولین و نهاد ها می باشد واقدام حوزه علمیه در این امرکه یاد آور وگرامیداشت این روز مهم است جای بسی تقدیر و تحسین را دارد.

در پایان جلسه نیز از حمایت ها و برنامه های که ان شالله در آینده در دستور کار خواهند داشت تبادل نظر شد.

گفتنی است سلیمه بابایی نیا از مسئول روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی سلام الله علیها خانم نرگس ماندگارکه مسئوایت سایت و اخبار مدرسه را بر عهده دارند و در چند دوره رتبه استانی را کسب نمودند تشکر وقدر دانی نمودند و هدایایی نیز به ایشان اهدا گردبد.