کد مطلب: 59333 تعداد بازدید: ۴۳۷

مدیریت حوزه علمیه خواهران استان بوشهر ؛

حمایت از حکومت اسلامی و ولایت فقیه گام موثری برای ظهور است

شنبه ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۵:۴۱
مدیریت حوزه های علمیه خواهران استان بوشهر با بیان نقش مردم در امر ظهور خاطر نشان کرد : حمایت ما از حکومت اسلامی و ولایت فقیه گام بسیار موثری برای تحقق ظهور است.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم ، در مراسم زیارت آل یاسین در حوزه علمیه خواهران اهرم حجت السلام جمالی با بیان نقش مردم در امر ظهور خاطر نشان کرد : حمایت ما از حکومت اسلامی و ولایت فقیه ، گام بسیار موثری برای تحقق ظهور است.

حجت السلام جمالی اظهار داشت: حکومت اسلامی مردم و جهان را با نگاه مهدویت آگاه کرد و این مملکت متعلق به امام زمان عج است و شهدا این راه به خوبی در عمل و وصیت های خود به ما نشان دادند.

مدیرت حوزه های علمیه خواهران استان در ادامه افزود: زمانی ما میتوانیم این حکوکت ئ این نظام باعث پیشرفتش بشویم که همه کمک و عنایت نمایند و نباید دست روی دست نهاده شود م مشکلات فرهنگی و اجتماعی و طلاق و خانواده گی همه جا را در بر بگیرد.

وی با تاکید به اینکه امروز همه ما و فرد فرد ما و خواهران و برادران ما برای ظهور کار انجام دهند و به هر شکلی که می توانند باید قلوب را متوجه امام زمان عج نمیند و اضطرار را باید در خودمان ایجاد نمایم.

حجت السلام جمالی گفت: امام یک ویژگی خاصی دارد که باید مردم به سمت او حرکت کنند و مردم زمینه ساز و بستر ساز این غیبت شده اند و اعمال و افعال مردم باعث شده که در حال غیبت قرار بگیرند.

وی بیان داشت: ما مفهوم انتظار را درست نتوانستیم تفسیر کنیم و انتظار ما در مقوله غیبت انتظار فعال است و همراه با حرکت می باشد و باید جای خالی امام زمان (عج) در زندگیمان احساس نمایم.