کد مطلب: 56604 تعداد بازدید: ۴۹۲

فرمانده سپاه امام علی ع تنگستان:

انس به حضرت زهرا س زمینه پیروزی بر علیه دشمن است

چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۳۶:۳۳
فرمانده سپاه امام علی(ع) شهرستان تنگستان گفت: امروز جوانان ما می توانند با انس به بانوی عالم حضرت صدیقه طاهره پیروزهای با ارزشی بر علیه دشمنان اسلام در هر زمینه ای کسب نمایند.


به گزارش "روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س)"، سرهنگ احمد حیدری فرمانده سپاه امام علی(ع) شهرستان تنگستان ضمن تسلیت ایام فاطمیه طی گفتگویی گفت: در دوران 8 سال دفاع مقدس رزمندگان با انس به حضرت زهرا (س) پیروزی را به دست آوردند و یقینا امروز نیز جوانان ما می توانند با انس به بانوی عالم حضرت صدیقه طاهره پیروزهای با ارزشی بر علیه دشمنان اسلام در هر زمینه ای کسب نمایند.

وی بیان داشت: حضرت زهرا(س) تمام لحظات ایشان درس های آموزنده ای برای ما است تا در زندگی خود پیاده و سعادت واقعی را درک نمایم.

خاطر نشان کرد: هم خواهران و برادران در شناخت حضرت زهرا (س) و تحقیق در شیوه زندگی ایشان در کسب روش های نوین در زندگی از وظایف ما است.

حیدری افزود: برگزاری مراسم عزاداری حضرت زهرا (س) باید مانند محرم پر رنگ شود اگر فاطمیه بیشتر از پیش احیا شود اسلام نیز در بین ما روشن تر خواهد شد و روح ایمان در دل های ما پر رنگ تر خواهد شد.

وی با تاکید به بانوان اظهار داشت: حفظ حجاب و عفت زمینه ای بسیار ارزشمند در محکم کردن پایه های زندگی است و دیگر ترفند های دشمنان اثر گذار نخواهد بود و قلب های جوانان ما  به سمت تور های صید دشمن نخواهد رفت.

گفت: ایام فاطمیه درس ولایت مداری و ماندن در مسیر ولایت است اگر ما در مسیر ولایت باشیم ملتی موفق و سعادتمند خواهیم بود.