کد مطلب: 55921 تعداد بازدید: ۵۳۳

امام جمعه اهرم؛

حوزه های علمیه منبع رویش انقلابی ها است

جمعه ۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۱:۳۱
امام جمعه اهرم با بیان اهمیت فعالیت های انقلابی در رسیدن به ارزشهای دینی خاطر نشان کرد: حوزه های علمیه منبع رویش انقلاب ها است و این انقلاب ها در راستای اهداف اهل بیت (س) در گسترس دین مبین اسلام است.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) همزمان با برگزاری نمایشگاه دهه فجر و جشنواره غذا در حوزه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم طی گفتگویی حجت السلام عیسی راستگو با بیان اهمیت فعالیت های انقلابی در رسیدن به ارزشهای دینی خاطر نشان کرد: حوزه های علمیه منبع رویش انقلابی ها است و این انقلاب ها در راستای اهداف اهل بیت (س) در گسترس دین مبین اسلام است.
موسس مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) بیان داشت: اهداف انقلاب همچنان ادامه دارد و جوانان باید در این زمینه تلاش خود را گسترش دهند تا اندیشه اسلام در همه جا رسوخ پیدا کند.
حجت السلام راستگو تصریح کرد: حوزه های علمیه مهد دانش و علوم دینی است که زمینه برای شروع یک حرکت نو و بر اساس مبانی اهل بیت علیهم السلام  است و در این راه نیز باید خاک های خفته برداشته شود.
وی در ادامه افزود: فعالیت های فرهنگی در مقابل تهاجم دشمنان اسلام در هر زمینه باید خود کفا شود تا نیاز همه اقشار جامعه برطرف شود و این با حرکت جهادی جوانان می باشد.
امام جمعه اهرم با تاکید بر گرامیداشت دهه فجر گفت: دهه فجر باید به روشنی برای مردم شناسانده شود و از هر برنامه ی فرهنگی مناسبت در جهت گرامیداشت این ایام قدم برداریم و پویایی جوانان انقلابی از همه ایام بیشتر شود.