کد مطلب: 55880 تعداد بازدید: ۵۴۱

فرمانده سپاه امام علی ع تنگستان

حرکت فرهنگی طلاب یک جهاد انقلابی است

پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۸:۰۲
فرمانده سپاه امام علی(ع) تنگستان گفت: حرکت فرهنگی طلاب یک جهاد انقلابی است و این کارهای فرهنگی در هر زمینه ای می تواند اثر گذار باشد.


به گزارش " روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) "،  سرهنگ احمد حیدری فرمانده سپاه پاسداران امام علی(ع) به مناسبت ایام الله دهه فجر در گفتگو ی گفت: دهه فجر نماد به تصویر کشیدن ارزش ها است و این ارزش ها در هر زمینه ای می تواند اثر گذار باشد و حرکت جهادی طلاب در عرصه فرهنگی ارزش ها را به تصویر می کشند.

حیدری بیان داشت: امروز کارهای فرهنگی طلاب و عملکرد طلبه های بسیجی و ولایتمدار شهر اهرم خود نقطه شروع و پویایی حرکت در تمام ارزش ها است و می توان با زبان هنر سخنان را به تصویر کشید.

وی در ادامه با اشاره به همه بانوان مومنه در اهمیت کانون خانواده تصریح کرد: جوانان و نوجوان را باید در عرصه فرهنگی برنامه های دینی و بومی برای آنان تدوین شود تا به این وسیله راه جوانان را در مسیری که خود ما برای آنان طراحی کرده ایم حرکت کنند نه بر گودال های تیره دشمن ها که قصد سرکوب مقدسات اسلام دارند.

فرمانده سپاه امام علی(ع) با اشاره نمایشگاه دهه فجر طلاب گفت: نمایشگاهی پرمحتوا بامضمون انقلاب و دهه فجر تدارک دیده شده که یک حرکت جهادی است و باید این حرکت ها به تاثیر از انقلاب ادامه یابد.