کد مطلب: 55707 تعداد بازدید: ۴۷۸

مصاحبه با خواهران طلبه حوزه علمیه ریحانه النبی ؛

حفظ ارزش ها خود منبع اصلی تغذیه روح انسان ها می باشد/ وصیت شهدا در حق بانوان حفظ حجاب است

دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۵۳:۴۸
طلبه حوزه علمیه ریحانه النبی(س) شهر اهرم گفت: حفظ ارزش ها خود منبع اصلی تغذیه روح انسان ها می باشد و این حقیقت است که انسان را به سوی کمال می رساند

به گزارش "روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س)، به مناسبت ایام الله دهه فجر طی گفتگویی با خواهران طلبه شهر اهرم مصاحبه انجام شده است که در ادامه می آید.

سیهلا بهرامی طلاب حوزه علمیه در خصوص ایام فجر انقلاب اسلامی در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت: ایام فجر پیروزی انقلاب اسلامی عزت اسلام را احیا کرد در زمانی که دشمنان قصد داشتند اسلام را با استبکار ستیزی خود بپوشانند.

وی ادامه داد: بر ما است تا در ادامه این فجر، فجر نهایی با ظهور امام زمان(عج) را میسر نمایم تا شرینی حق بر همگان آشکار گردد.

مریم هورن با بیان گرامیداشت مقدسات اسلام از جمله یاد شهدا اظهار داشت: شهدا ارزش های را برای ما مسلمانان به ارمغان گذاشتند که نسل به نسل این ارزش ها پایدار خواهد ماند.

هورن افزود: دهه فجر فرصتی استتا با شهدا بیعت خود را تجدید نمایم و وظیفه ما فرزندان انقلاب این است تا این ارزش ها و خاطرات را منتقل نمایم و بخصوص وصیت شهدا در حق بانوان که حفظ حجاب است مورد توجه قرار گیرد.

مرضیه نجف مردی ایام دهه فجر را نورو نعمتی از طرف خداوند بیان کرد وگفت: خون شهدا سخنان ناگفته ای است که باید با تعقل ما مسلمانان به آن پی ببریم زیرا این خون هاست که اسلام را زنده و پاینده نگه داشته است و خون سالار شهدا حضرت ابا عبدالله الحسین مکتب اصلی این جریان به سوی حق الله می باشد.

نجف مردی با تاکید به طلاب و همه خواهران بیان داشت: حفظ ارزش ها خود منبع اصلی تغذیه روح انسان ها می باشد و این حقیقت است که انسان را به سوی کمال می رساند زیرا این وعده حق است.

وی تصریح کرد: همه شهدا برای آگاه سازی بشر و حفظ ارزش های مقدس دین جان خود را برای حرکت مردم به سوی حق فدا نموده اند.