کد مطلب: 55644 تعداد بازدید: ۴۳۷

امام جمعه اهرم؛

دهه فجر نمادی برای همه ی نسل ها در پیروی از ولایت است

یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۰:۲۹
امام جمعه اهرم گفت: دهه فجر آینه ی درخشش اسلام است و اسلام و انقلاب جمهوری اسلامی ایران با وجود امام به همه ملل شناسانده شد و دهه فجر نمادی برای همه نسل ها در پیروی از ولایت فقیه است.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) به مناسبت ایام دهه فجر در گفتگویی با امام جمعه شهر اهرم حجت السلام راستگو گفت: دهه فجر آینه ی درخشش اسلام است و اسلام و انقلاب جمهوری اسلامی ایران با وجود امام به همه ملل به شناسانده شد و دهه فجر نمادی برای همه نسل ها در پیروی از ولایت فقیه است.
موسس حوزه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم بیان داشت: ملت مسلمان باید در همه زمان ها مکتب اسلام و قرآن و وحدت در مسیر حق و ولایت را حفظ نمایند .
حجت السلام راستگو با تاکید به جوانان و همه اقشار جامعه در حفظ ارزش های اسلام خاطر نشان کرد: بر ما است تا میراث بزرگ امام خمینی (ره) و همه ارزش های اسلام که تجدید اصول ناب محمدی است حفظ نمایم و از همیشه بیشتر در احیا اسلام قدم برداریم.
امام جمعه اهرم در ادامه خاطر نشان کرد: انقلاب ما بر اساس ایمان و وحدت ملت بر پا شد و با شکوه و عظمت و فداکاری ملت با خون شهدا پایدار ماند و ما باید در ایام بهمن با امام و اسلام تجدید عهد نمایم و آماده برای ادامه حرکت انقلابی در همه زمینه ها در این زمان باشیم.
وی تصریح کرد: دهه فجر فرصتی تاریخی برای کشور ما بود و در این ایام اسلام در ایران به اوج عزت خود دست یافت و این عزت همچنان ادامه دارد و ما همچنان تلاش خود را در حفظ ارزش های اسلام ادامه خواهیم داد.