کد مطلب: 55643 تعداد بازدید: ۴۸۲

مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی؛

ایام فجر درس رسیدن به اوج رهایی از مستکبران است

یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۷:۰۹
مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم بیان داشت: بهمن ماه سرمشقی برای نسل های آینده هست و ایام فجر درس رسیدن به اوج رهایی از مستکبران است.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم طی گفتگویی به مناسبت ایام دهه فجربا سلیمه بابایی نیا بیان داشت: بهمن ماه سرمشقی برای نسل های آینده هست و ایام فجر درس رسیدن به اوج رهایی از مستکبران است.

بابایی نیا اظهار داشت: نهضت ایران به فرموده امام خمیی(ره) نهضتی بود کهخدای تبارک و تعالی در آن نقش داشته است و این درسی است برای ما مسلمانان که در همه عرصه ها خداوند با ما است و بر باطل پیروز خواهند شد که وعده الهی حق است.
وی با بیان اینکه زنده نگه داشتن یاد شهدای انقلاب جوشش حرکت انقلابی در وجود ما است خاطر نشان کرد: ملت مسلمان ایران آنچه از انقلاب اسلامی به ارث رسیده است باید در حفظ آن چون جان خود کوشا باشیم .
مدیر حوزه علمیه خواهران اهرم در ادامه افزود: حفظ نظام اسلام و بصیرت حقیقی در شناخت حق از باطل از وظایف ما مسلمانان است و وحدت کلمه و حضور ما مسلمانان  چه زنان و مردان در این مسیر حفظ نمایم.
سلیمه بابایی نیا تصریح کرد: همه ساله ما باید با انقلاب اسلامی تجدید میثاق نمایم و ظالمان و حکومت های که دشمن اسلام هستند را از صحنه خارج نمایم و حاکمیت اسلام با پیروزی انقلاب اسلامی سرآغاز ارزش های مقدس اسلام در رهایی از حکوکت ظالمانه بر ملت اسلام بوده است.