کد مطلب: 55536 تعداد بازدید: ۴۶۹

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه؛

علم و عمل راستین هر دو انسان را موفق می گرداند

جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۰۰:۵۸
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه امام علی علیه السلام گفت: بعضی علم ندارند و عملشان آنان را موفق می گرداند و آنان که در مسیر اهل بیت تلاش می نمایند علم و عمل راستین هر دو آنان را موفق می گرداند.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم، به مناسبت شهادت جانسوز بانوی اسلام فاطمه زهرا(س) در مراسمی در حوزه علمیه ریحانه النبی اهرم حجت الاسلام دشتی حسینی گفت : بعضی علم ندارند و عملشان آنان را موفق می گرداند و آنان که در مسیر اهل بیت تلاش می نمایند علم و عمل راستین هر دو آنان را موفق می گرداند.
حجت الاسلام دشتی حسینی با اشاره به فضایل کمالاتی حضرت زهرا سلام الله علیها خاطر نشان کرد: کسی نمی تواند مصداق واقعی قران باشد مگر معصومین علیهم السلام و کسی هم نمی تواند مانند معصوم باشد و هر کس به اندازه ظرفیت خودش قدم بردارد.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه افزود: استعداد های ظاهری همه متفاوت است و در عرصه معنویت از زمانی که فرزند شکل می گیرد این استعداد به وجود می آید.
دشتی حسینی بیان داشت: عملکرد خانواده پدر و مادر و تغذیه سن بلوغ همه در رشد معنوی فرزندان تاثیر گذار می باشند.
وی همچنین با اشاره به اهمیت تربیت فرزندان اظهار داشت: اهمیت دادن و انجام واجبات و ترک محرمات خداوند شناخت و معرفت را در انسان گشایش می دهد و برکات معنوی را نزول می فرماید و عمل ما نیز متاثر از معنویات و خالصانه خواهد شد.