کد مطلب: 55534 تعداد بازدید: ۴۲۷

به مناسبت شهادت حضرت فاطمه زهرا؛

تجمع بزرگ بانوان فاطمی برگزار شد

جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۷:۱۳
به مناسبت ایام سوگواری شهادت حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام الله علیها تجمع بزرگ بانوان فاطمی حوزه علمیه ریحانه النبی با همکاری حوزه مقاومت بسیج الزهرا(س) و ستاد نماز جمعه شهر اهرم برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی (س)در این مراسم مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم سلیمه بابایی نیا خاطر نشان کرد: بهترین جایگاه محبت حضرت زهرا سلام الله علیها زمانی  در وجود ما سنجیده می شود که عمل ما مسلمانان گویای آن باشد و این عمل ماست که ملاک و معیار دوستی با فاطمه زهرا سلام الله علیها را می رساند.
بابایی نیا افزود:  یکی از مظاهر دوستی اهل بیت عصمت و طهارت خاص حضرت صدیقه کبری (س) همین حضور معنوی شما بانوان مومنه در مجالس اهل بیت علیهم السلام می باشد.
وی در ادامه گفت : زمانی این محبت اثبات خواهد  شد که تبعیت  و اطاعت کامل داشته باشیم‌نسبت مناقب آن حضرت که ما را به سرای سعادت می رساند.
مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم اظهار داشت: اگر بخواهیم محبت خالصانه حضرت در قلب ما نفوذ کند باید از سبک زندگی حضرت تبعیت نمایم و  بیان و عمل و فعل ایشان را برای خود حجت قرار دهیم و اجرا نمایم .
بابایی نیا در ادامه تصریح کرد: حضرت زهرا تمامی یک شاخصه های که یک انسان را به قله ترقی می رساند دارا بودند و علاوه بر یک مادر و همسر مهربان ایشان علمشان نظیر و همانندی نداشتند و همچنان گفته های حضرت منبع عظیم از معارف الهی را برای همگان روشن می نماید.