کد مطلب: 55533 تعداد بازدید: ۴۰۷

امام جمعه اهرم؛

حضرت زهرا تمام حقیقت یک انسان کامل هستند

جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۳۱:۴۷
امام جمعه اهرم گفت: تمام هویت های کمالی که در انسان متصور هست در حضرت زهرا سلام الله علیها به تمام حقیقت یک انسان کامل وجود دارد و یک بانوی معمولی نبوده است.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم، به مناسبت ایام سوگواری فاطمیه حجت الاسلام در جمع خواهران طلبه گفت: تمام هویت های کمالی که در انسان متصور هست در حضرت زهرا سلام الله علیها به تمام حقیقت یک انسان کامل وجود دارد و یک بانوی معمولی نبوده است.
موسس مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم در ادامه افزود: ما مسلمانان باید محبت خودمان نسبت به حضرت زهرا سلام الله علیها را در زندگی خود پیاده نمایم و به تبعیت از ایشان سبک زندگی خود را بنا گذاریم.
حجت الاسلام راستگو خاطر نشان کرد: حضرت زهرا سلام الله علیها بانوی بزرگ اسلام در همه عرصه ها در عبادت و طاعت و جهاد و ولایت نمونه بارز الگوی پذیری مسلمانان هستند و ما باید رهرو آن حضرت در تمام عرصه ها باشیم.

وی اظهار داشت: بقای اسلام از طریق اولاد حضرت زهرا(س) که مظهر تعبد و تسلیم در  مقابل تکلیف الهی بوده است می باشد  و عظمت و شکوه اسلام و سعادت انسان ها در گرو پیروی از اهل بیت علیهم السلام می باشد.

امام جمعه اهرم با تاکید حضور مردم و به خصوص بانوان و برگزاری مراسمات ایام فاطمیه تصریح کرد: حضرت زهرا سلام الله علیها نماد تجلی و درخشش اسلام و ولایت مداری است و ما باید خانواده های خود را به این الگوی خواسته آشنا و تربیت نمایم.