کد مطلب: 55531 تعداد بازدید: ۳۷۷

مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی؛

تعلیم و تعلم علوم اسلامی حیات طیبه با تقوای الهی را برای انسان مهیا می سازد

جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۳۹:۱۱
مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی(س)اهرم خاطر نشان کرد: حوزه های علمیه منبع فرهنگ اصیل شیعه و معارف اسلام ناب محمدی است که با تعلیم و تعلم علوم اسلامی حیات طیبه با تقوای الهی را برای انسان مهیا می سازد.


به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س)، همزمان با آغاز پذیرش حوزه های علمیه خواهران طی گفتگویی با سلیمه بابایی نیا خاطر نشان کرد حوزه های علمیه منبع فرهنگ اصیل شیعه و معارف اسلام ناب محمدی است که با تعلیم و تعلم علوم اسلامی حیات طیبه با تقوای الهی را برای انسان مهیا می سازد.


بابایی نیا با اشاره به اهمیت تحصیل در جوزه های علمیه افزود:حرکت به سوی سعادت با تحصیل در حوزه های علمیه حیات انسان را \ربرکت نماید و انتظار ما از همشهریان محترم شهرستان تنگستان بخش مرکزی این است که مشوق فرزندان جوان خود به تحصیل در حوزه های علمیه باشند.

وی با بیان اینکه مقطع سطح 2 معادل کارشناسی تحصیل در حوزه های علمیه خواهران دارای مزایای است اشاره کرد و گفت: تحصیل در حوزه های علمیه رایگان و نیازی به پرداخت شهریه نمی باشد.

مدیر حوزه علمیه خواهران اهرم در ادامه افزود: حوزه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم دارای یک ساختمان دو طبقه و مجهز به امکانات آموزشی و اساتید مجرب و کتابخانه ای با کتاب های مفید تحقیقاتی و مهد کودک برای فرزندان مادرانی که مشتاق به تحصیل درحوزه یهستند می باشد و همچنین دارای یک خوابگاه برای طلاب خارج از شهر اهرم می باشد.
سلیمه بابایی نیا اظهار داشت:  پرورش کارشناسان دینی و پاسخ به سوالات شرعی از جمله نیاز های مردم در سطح اجتماع می باشد که حوزه های علمیه در این راستا دانش آموختگان را تربیت می نمایند و طلاب با تقوا از امانت داران الهی در امر دین هستند.