کد مطلب: 55161 تعداد بازدید: ۵۸۶

مدرسه علمیه ریحانه النبی؛

پرستاری که مادر از او پرستاری می کند

چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۶:۵۹:۳۴
همزمان با ولادت بانوی ایثار حضرت زینب کبری (س) مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی سلام الله همراه با جمعی از طلاب ضمن گرامیداشت شریفترین و خدمتگذار ترین اقشار جامعه از پرستار محمد نجف مردی دیدار وتقدیرنمودند.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س)اهرم همزمان با ولادت بانوی ایثار حضرت زینب سلام الله مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) همراه با جمعی از طلاب از خانواده پرستار محمد نجف مردی دیدار و تقدیر نمودند.

گفتنی است محمد نجف مردی حدود 35 سال سن طی یک حادثه دلخراش تصادف به کما رفته و اکنون 11سال است که مادر از جوانش پرستاری می کند .

و این بار مادر نقش پرستاری را به شیوه ای بیان می نماید که جز اشک های شبانه اش گویای آن نیست و هم سخن شدن با فرزندش در تخت بیماری دریایی از محبت و ایثار چه بسان نمونه ترین پرستار درس های را می آموزد که شاخه های محبت و خدمتگذاری پرستاران نمادی از این اسوه ی جان فشانی است.

محمد نجف مردی دو خواهرش با حضور خود در مکتب اهل بیت علیه السلام راه حضرت زینب سلام الله با تحصیل در حوزه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم با فروغ چراغ علم روشن نمودنده اند و این است مسیر بانوی کربلا که رود های معرفت را دروجود محبان خود جاری می سازد.