کد مطلب: 55108 تعداد بازدید: ۴۲۵

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم؛

پیکر مطهر شهید انبارکی بار دیگر آرمان های انقلاب را بیمه کرد

سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۰۸:۰۶:۳۸
مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم گفت: بازگشت پیکر مطهر شهید حمید انبارکی پر از حکمت های الهی است و بار دیگر آرمان ها و ارزش های و آرمان های انقلاب اسلامی را بیمه کرد.


به گزارش "مدرسه علمیه ریحانه االنبی(س)"، سلیمه بابایی نیا مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم ضمن گرامی داشت یاد شهید حمید انبارکی در گفتگو با خبرنگار تنگستان نما گفت: شهید انبارکی با آمدنش حجت را بر ما تمام نمود و با آمدنش پشتیبانی از ولایت فقیه را بیش از پیش بر گوش زمان فریاد زدند.

بابایی نیا با اشاره به اهمیت یاد شهدا افزود: شهید انبارکی با شهادتش پیام مهمی را در حفظ اسلام به تمام مردم ابلاغ کرد و با بازگشت ملکوتی استخوان های مطهرش پیام های تازه ای در برداشت.

وی خاطر نشان کرد: بازگشت پیکر مطهر شهید حمید انبارکی پر از حکمت های الهی است و بار دیگر پیکر این شهید عزیز ارزش ها و آرمان های انقلاب اسلامی را بیمه کرد.

بابایی نیا مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم با اشاره به خانواده عزیز شهید تصریح کرد: مادر عزیز شهید باید بگوییم لا یوم لیومک یا ابا عبدالله اگر چه جوانت چون علی اکبر عزم میدان نمود و چون علی اصغر به آغوش وطن بازگشت و این لحظات رحمانی برکتی است برای تمام مردم ایران است.