کد مطلب: 52778 تعداد بازدید: ۵۷۷

امام جمعه اهرم؛

طلاب باید در ترویج بیانات مقام معظم رهبری کوشا باشند

جمعه ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۰۴:۰۳
امام جمعه اهرم خاطر نشان کرد: ما طلاب باید گوشمان به دهان رهبر باشد چون ایشان گوششان به حضرت حجت بن الحسن (عج) است و ما باید در درک و ترویج بیانات مقام معظم رهبری کوشا باشیم.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) حجت السلام عیسی راستگو در دیدار نمایندگان مقام معظم رهبری از اساتید حوزه علمیه خواهران اهرم خاطر نشان کرد:  ما طلاب  باید گوشمان به دهان رهبر باشد چون ایشان گوششان به حضرت حجت بن الحسن (عج) است و ما باید در درک و ترویج بیانات مقام معظم رهبری کوشا باشیم.

موسس مدرسه علمیه اهرم با اشاره به سخن مقام معظم رهبری در خصوص علم و تقوا افزود:  با توجه به بیان مقام معظم رهبری که فرمودند اسلام دين «علم» و «پايبندى به ارزشهاى معنوى» است بر ما است تا بتوانیم در عرصه علمی و احیای ارزش های اسلام تلاش خود را افزون تر نمایم.
حجت السلام راستگو بیان داشت: چون اگر ما علم نداشته باشیم و بخواهیم بدون تخصص قدم برداریم این نیز خود از آثار بی تقوایی می باشد و ما باید آگاهانه اقدام نمایم.

امام جمعه اهرم ادامه داد:  افکار طلاب و خصوصیات برجسته‌ آنان  در جامعه تأثیر گذار است و به فرمان مقام معظم رهبری طلاب خوب درس بخوانند و با سواد باشید  و این تاثیر در راه انبیاء و  ترویج این تفکر اصیل است و روحانیون نیز ادامه دهنده‌ی همین راه سعادت بخش یعنی هدایت دینی مردم هستند.

لازم به ذکر است از طرف نمایندگان دفتر مقام معظم رهبری از اساتید حوزه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم تقدیر شد.