کد مطلب: 51525 تعداد بازدید: ۴۶۳

به مناسبت هفته بسیج

شبی با خاطرات شهیدان برگزارشد

دوشنبه ۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۱۲:۰۵
به مناسبت هفته بسیج مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) شهر اهرم مراسم شبی با خاطرات شهدا برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدا 8 سال جنگ تحمیلی در مراسم شبی با خاطرات شهدا با حضور همسر شهید مفقود الاثر خاطرات شهید مصطفی صلدقی و حضور بانوان در پشت جبعهه ها  بیان داشت.

همسر شهید ابراهیمی خاطر نشان کرد : بر ما خواهران هست تا پیش از پیش حتی با جدیت و توان بیشتر هم اکنون در این دوران با دشمنان ظاهری و در پنهان مبارزه نمایم.

وی ادامه داد: در دوران دشمن نا پیدای ما با دست های دیگر دارد بر علیه جمهوری اسلامی ایران توطئه های ارايه می هد و در رسیدن به اهداف خود دست به همه کاری می زند بر ماست تا این دشمن رنگین را به نسل جوان نشان دهیم تا خود با آگاهی او بشناسند.

ابراهیمی تاکید کرد: جوانان ما آگاه هستند و دل های آنان از نور قران و عشق اهل بیت است و وظیفه ما است نگذاریم در کانون خانواده و جامعه فرزندان ما مسیر حقیقت را به باور های غلط دشمن به اشتباه عمل نمایند.

مانسا ابراهیمی یاد و خاطره شهدا راگرامی داشتند و گفت: شهدا ارزش های ما هستند و حضور آنان است که پایه های ایران اسلامی مقاوم است و ما باید پا به پای شهداسی حرم در سنگر دین در خود کشور خودمان در تربیت فرزندانمان مجاهدانه عمل نمایم.