کد مطلب: 50664 تعداد بازدید: ۵۲۹

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی؛

شهید تهرانی مقدم می خواست اسرائیل را نابود کند

یکشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۲۳:۱۵
مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی (س)اهرم گفت: آنگونه که بر مزار شهید حسن تهرانی مقدم حک شده است او می خواست اسرائیل را نابود کند و این شهید افتخار بزرگی برای کشور ما است.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س)اهرم به مناسبت گرامیداشت ۲۱آبان سالروز شهادت سردار شهید حسن تهرانی مقدم سلیمه بابایی نیا گفت: آنگونه که بر مزار شهید حسن تهرانی مقدم حک شده است او می خواست اسرائیل را نابود کند و این شهید افتخار بزرگی برای کشور ما است.


وی در ادامه با اشاره به اینکه شهیدی که پدر موشکی ایران لقب گرفته است خاطر نشان کرد: شهید برای کشور ما افتخار آفرین می باشد و به مثابه عالمی است که شهادتش سلمه ای به نظام وارد شد اما جوانان ما با نیرویی قوی همچنان در کشف صنایع پیشرفته نظامی هستند .


وی افزود:شهید راه خود کفایی نظام بود و او با عمل خود بر همگان ثابت نمود و توان دفاعی و موشکی ما در خط این شهید همچنان آشکار می باشد.

بابایی نیا تصریح کرد : بر همه ما است تا همیشه یاد این شهید بزرگ را گرامی بداریم و این شهدای عزیز را به نسل جوان بشناسانیم تا بدانند کخ کشور ما قهرمانانی دارد که نان آنان برای همیشه در تاریخ ثبت می باشد.