کد مطلب: 50543 تعداد بازدید: ۴۷۲

امام جمعه اهرم؛

یاران امام حسین درس ولایت مداری را به ما آموختند

پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۲۹:۲۱
امام جمعه اهرم با اشاره به مبانی تعلیمی کمال در کربلا اظهار داشت: یاران امام حسین علیه السلام در سرزمین کربلا با وفاداری خود به امام زمانشان درس ولایت مداری را به ما آموختند .

به گزارش مدرسه علمیه ریحانه النبی(س)اهرم به مناسبت مراسم سوگواری اربعین حسینی از طرف خواهران طلبه مدرسه علمیه ریحانه النبی در گلزار شهدای گمنام شهر حجت السلام عیسی راستگوبا اشاره به مبانی تعلیمی کمال در کربلا اظهار داشت: یاران امام حسین علیه السلام در سرزمین کربلا با وفاداری خود به امام زمانشان درس ولایت مداری را به ما آموختند.

حجت السلام راستگو در ادامه بیان داشت: ما در این دوران باید از تمام یاران حضرت ابا عبدالله درس عزت بیاموزیم تا مانند حضرت ابوالفضل العباس وفادار باشیم که همچنان ایشان حتی در آن لحظات حساس امان نامه را چنان باز پس زدند که خود گویای درس های بزرگی برای ما است.

وی افزود: این دو شهید گمنام عاشقان راه حسین علیه السلام هستند که با ذکر حسین حسین در جبهه ها به درجه شهادت رسیدند و شهدای ما درس بزرگ مردی و ایثار را از شهدای کربلا آموختند .

موسس مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم گفت: در  برنامه اربعین حسینی  تمام مردم به گونه های مختلف عشق و اراده خود را به سید الشهدا نشان می دهند و با شرکت در پیاده روی اربعین حسینی صحنه های اخلاص مردم در مسیر عشقشان به اهل بیت علیه السلام مجسم است .

امام جمعه اهرم تصریح کرد: یاران امام حسین علیه السلام بعد از هزار و سیصد سال همچنان نامشان می درخشد و به ما آموختند تا خونی در بدن دارند از امامشان دفاع خواهند کرد.

دانلود فایل