کد مطلب: 50540 تعداد بازدید: ۴۳۵

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی؛

روز اربعین روز عزت و عظمت اسلام است

چهارشنبه ۱۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۱۳:۲۶
مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم بیان داشت: روز اربعین روز عزت و عظمت اسلام و روز وحدت فرقه های شیعه و سنی مسلمانان است .

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س)اهرم  طی گفتگویی به مناسبت ایام سوگواری اربعین حسینی سلیمه بابایی نیا اظهار داشت: روز اربعین روز عزت و عظمت اسلام و روز وحدت فرقه های شیعه و سنی مسلمانان است که مومن حقیقی معنای این عبارت را که در زیارت اربعین می خوانیم به خوبی در میابد.
بابایی نیا ادامه داد: درسی ک اربعین به ما می دهد این است که باید حقیقت شهادت را زنده نگه داریم و در مقابل تبلیغات سهمگین دشمن حرکت عظیم میلیونی مسلمانان جهان بهترین وسیله خنثی نمودن ترفند های دشمنان است.
وی تصریح کرد: در چنین روزی جابربن عبدالله انصاری به همراه عطیه بن سعد عوضی که از اصحاب امیرالمومنین علیه السلام است با غسل از شط فرات به زیارت  قبر مطهر امامحسین (ع) می شتابند .
مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم اظهار داشت: شیعیان عراق و دیگر کشور ها ی مسلمان  ایام اربعین حسینی با افتخار میزبانی و پذیرایی از زائران سید الشهدا چه در عراق و ایران انجام می دهند و این چیزی جز محبت اهل بیت علیه السلام در دل های محبین ایشان نیست و این اصل باعث حیات اسلام در همه دوران ها است.

دانلود فایل