کد مطلب: 50321 تعداد بازدید: ۴۱۴

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی

دشمنان، تاب وتوان ديدن حضور الهي مردم در راهپیمایی را ندارند

شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۵:۱۳
مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم خاطر نشان کرد: دشمنان، تاب وتوان ديدن حضور نوراني و الهي مردم در راهپیمایی را ندارند زیرا بساط ظلم آنها برای همه جهانیان آشکار می شود.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س)اهرم به مناسبت روز ملی  مبارزه با  استکبار جهانی  طی گفتگویی  سلیمه بابایی نیا خاطر نشان کرد:دشمنان، تاب وتوان ديدن حضور نوراني و الهي  مردم در راهپیمایی را ندارند زیرا  بساط ظلم آنها برای همه جهانیان آشکار می شود.
 بابایی نیا با اشاره به اهمیت حضور پر رنگ در مراسم راهپیمایی اظهار داشت: بصیرت در شناخت دشمن امروزی از مهمترین راه های گسترده ما مردم مسلمان است و باید در شناخت آن به جوانان خود کوشا باشیم.
وی ادامه داد:  عصر غیبت از مهم ترین عرصه های امتحان است و قبولی در آن سخت تر است چون باید از خیلی از هوس هایمان بگذریم و دشمنان میدان را برای گرفتار شدن مسلمانان فراهم می کنند.

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم تصریح کرد: خداوند، منافق را به اشخاص در باران مانده‌اي تشبيه كرده كه مشكلات باران تند، شب تاريك، غرش گوش خراش رعد، نور خيره كننده‌ي برق، و هراس و خوف مرگ، او را فرا گرفته است، اما او نه براي حفظ خود از باران پناهگاهي دارد و نه براي تاريكي، نوري و نه گوشي آسوده از رعد و نه روحي آرام از مرگ برای او وجود دارد.

دانلود فایل