کد مطلب: 49828 تعداد بازدید: ۴۱۳

مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی اهرم؛

دختران خود را رقیه صفت تربیت کنیم

پنجشنبه ۴ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۵۸:۱۰
مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم گفت: ما مادران باید دختران خود را رقیه صفت تربیت نمایم و دشمن در همه حال برای منحرف کردن فرزندان ما طراحی های غربی گرایانه ارائه می دهد.

به گزارش مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم در همایش سه ساله های حسینی  به مناسبت شهادت جانسوز بانوی سه ساله کربه گزارش مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم در همایش سه ساله های حسینی  به مناسبت شهادت جانسوز بانوی سه ساله کربلا در حوزه علمیه ریحانه النبی اهرم سلیمه بابایی نیا گفت: ما باید دختران خود را رقیه صفت تربیت نمایم و دشمن برای انحراف فرزندان ما نقشه های بس شوم طراحی و ارائه می نمایند.
وی ادامه داد: بر ما است تا فرزندان خود در حفظ حجاب و عفت یاری کنیم و حتی با آتش دشمن حجاب خود را کنار نزنیم.
بابایی نیا اظهار داشت: نقش زنان در آگاهی بخشی در عرصه جامعه باید از همیشه بیشتر  نمایان شود وبلا در حوزه علمیه ریحانه النبی اهرم سلیمه بابایی نیا گفت: ما باید دختران خود را رقیه صفت تربیت نمایم و دشمن برای انحراف فرزندان ما نقشه های بس شوم طراحی و ارائه می نمایند.
وی ادامه داد: بر ما است تا فرزندان خود در حفظ حجاب و عفت یاری کنیم و حتی با آتش دشمن حجاب خود را کنار نزنیم.
بابایی نیا اظهار داشت: نقش زنان در آگاهی بخشی در عرصه جامعه باید از همیشه بیشتر  نمایان شود و فرهنگ‌غرب را که فرهنگی متزلزل هست بر شناخت آن به فرزندان خود که کوشا باشیم.
مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم با اشاره به اینکه فرهنگ غرب در ظاهر مدرن هست بیان داشت: فرهنگ غربی متضاد با فرهنگ اسلام هست و باعث فروپاشی نهاد خانواده و جامعه خواهد شد.
وی با تاکید بر اینکه ما باید فرهنگ اهل بیت را در خانواده های خود اجرا نمایم تصریح کرد: دشمنان با ایجاد شبه که یکی از آنان نبود حضرت رقیه سلام الله علیها است می خواهند افکار بچه ها ی شیعه را و حسینی بودن آنان را از بین ببرند تا به اهداف شوم خود برسند ولی ما باید نقشه های آنان را سر کوب نمایم.

دانلود فایل