کد مطلب: 49784 تعداد بازدید: ۶۲۷

مدرسه علمیه ریحانه النبی؛

خواهران طلاب شهر اهرم در جوار مزار شهيد حججي بهترین لحظات خود را رقم زدند

چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۲۲:۲۸
طلاب مدرسه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم در سفر زیارتی در قم ،به یاد کوچ آسمانی شهید والا مقام مدافع حرم مزار محسن حججی زیارت کردند.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س)اهرم، خواهران طلبه شهر اهرم در سفر زیارتی طلحیه ظهور در قم به یاد کوچ آسمانی شهید والا مقام مدافع حرم  محسن حججی زیارت کردند  , خواهران طلبه  شهر اهرم درمزار شهدای گمنام  گلزار یادمان شهدای نجف آباد  در جوار مزار شهيد بی سر محسن حججي بهترین لحظات خود را رقم زدند.

مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی اهرم سلیمه بابایی نیا با اشاره به یاد شهدای والامقام گفت: شهدا عزت ملت و انقلاب اسلامی ما هستند و خون جوانان در تمام  عرصه ها بر علیه حفظ عزت اسلام ریخته شده است.
وی افزود: حضور طلاب در گلزار شهدای و بخصوص‌ گرامیداشت یاد شهید حججی که غبار را از روی مظلومیت اهل بیت علیهم السلام برداشت  و دل های تمام‌جوانان ما را در مسیر شهادت حیاتی دوباره ببخشید.
بابایی نیا خاطر نشان کرد: هم اکنون جهاد ما بانوان این است که فرزندان خود را با الگو های رشادت جوانان بشناسانیم و آنان را در سن کودکی با این جوانان غیور آشنا نمایم تا دیگر الگو های غربی جای در ذهن بچه های ما نداشته باشد.
مدیر حوزه علمیه خواهران اهرم با اشاره به خصوصیات اخلاقی شهدا اظهار داشت: اسلام به سیره اهل بیت شناخته می شود و شهدا با اجرای سیره اهل بیت در مسیری قرار گرفتند که شهادت اوج کمال آن ها بود و ما باید هر چه بیشتر تلاش کنیم تا بتوانیم زیبایی های اسلام در قالب چهره شهدا برای جوانان خود معرفی نمایم.