کد مطلب: 49523 تعداد بازدید: ۳۷۱

مسئول طرح صالحین سپاه امام علی؛

دشمن قصد از بین بردن وحدت اسلام دارد

جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۲۱:۲۶
مسئول طرح صالحین سپاه امام علی(ع) خاطر نشان کرد: آنان در پی از بین بردن وحدت جامعه اسلامی هستند و ما باید از همیشه بیشتر در حفظ وحدت در جهان اسلامی گام برداریم.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم،  حجت السلام مهدی در اعتراض طلاب در جداب به یاوه گوی های ترامپ،  گفت:  آنان  در پی از بین بردن وحدت جامعه اسلامی هستند و ما باید از همیشه بیشتر در حفظ وحدت در جهان اسلامی گام برداریم.
وی با اشاره به سخنان رهبری در حفظ وحدت اسلامی خاطر نشان کرد:  ریشه تفرقه نفوذ از طرف خود دشمن است و انها فرهنگ اسلامی را قبول دارند  اما حرف غرب که واحد است  و در بیان اهداف خودشان برای این هست که به دنبال سود و منفعت می باشند.


  مهدی بیان داشت: دشمن تفرقه ایجاد می کند و الگو هم  بنام داعش ایجاد کرد ترامپ داعش را غنی می کند  تا خود او  به هدفش برسد  ما اگر سیاست ترامپ را بررسی کنیم مهم نیست مهم حرفهایست که می زنند حرف های  انسان زیر زبانش مخفی است انسان از حرف زدنش شناخته می‌شود  لذا برای شناخت هویت خارج غرب،امریکا هر دوبه یک اتحادی  اروپا رسیده اند ووحدت کلمه دارند یعنی حرف واحد دارند و هدفشان تخریب و از بین بردن وحدت در بین مسلمانان می باشد.


حجت السلام مهدی با اشاره به مباحث دشمن شناسی تصریح کرد: دنیا حسنه واخرت هم حسنه پیامبراسوه ی حسنه شد و دشمنان به دنبال این هستند که الگو های حسنه  و حیات حسنه را از ما بگیرند لذا ترامپ الان خیال بافی می کند وعامل بدبختی ما فقط خیال وهم است و فتنه گران مانند چوب کبریت برای دشمن هستند ترامپ هم چون حرف می زند چون خیال ممات دارد.