کد مطلب: 49521 تعداد بازدید: ۳۹۶

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی؛

انفاق در مسیر توسعه علم در دین اسلام مورد تاکید فراوان است

جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۰۰:۲۲
مدیر مدرسه علمیه ریحانه التبی(س) اهرم با اشاره به فرهنگ سازی جامعه خیرین ، گفت: انفاق درمسیر توسعه علم در دین اسلام بیشتر تاکید شده است چون تحصیل در علوم دینی باعث قرب و سعادت انسان دمی گردد.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم ، سلیمه بابایی نیا در جلسه مجمع خیرین حوزه علمیه ریحانه النبی در راستای هم افزایی و همفکری و همچنین فرهنگ سازی جامعه خیرین اشاره کرد  و گفت:  انفاق درمسیر توسعه علم بیشتر تاکید شده است چون تحصیل در علوم دینی باعث قرب و سعادت انسان دمی گردد.

سلیمه بابایی نیا در جلسه مجمع خیرین حوزه علمیه اهرم با اشاره به تعبیر رهبر انقلاب اسلامی مبنی بر اینکه فعالیت حوزه‌های علمیه خواهران پدیده‌ای مبارکی است، تصریح کرد: جامعه خیرین حوزه‌های علمیه خواهران از سال 96 فعالیت خود را به صورت ویژه آغاز کرده است.

 
سلیمه بابایی نیا ادامه داد :  مجمع خیرین حوزه علمیه اهرم  تلاش می کند تا فضای معنوی برای تحصیلات بانوان علاقه مند به تحصیل در حوزه علمیه فراهم نماید.

مدیر مدرسه ریحانه النبی اهرم  گفت: این که کسی می تواند اموال خود را در راه خداوند انفاق کند این یک توفیق بزرگ الهی است و این ها همگی ذخیره ای برای آخرت محسوب می شود.