کد مطلب: 48962 تعداد بازدید: ۴۳۲

امام جمعه اهرم؛

مومن به کمک امام معصوم از تمام بیهودگی ها نجات می یابد

سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۲:۳۴
امام جمعه اهرم گفت: انسان با ایمان به کمک امام معصوم در زندگی زمینی گم نخواهد شد و در این صورت هدف ها پوچ نخواهد بود و از تمام بیهودگی ها نجات می یابد.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم، حجت السلام عیسی راستگو در مراسم عزاداری همنوایی با دلتنگی های حضرنت رباب به علی اصغر علیه السلام در جمع طلاب گفت: انسان با ایمان  به کمک امام معصوم در زندگی زمینی گم نخواهد شد و در این صورت هدف ها پوچ نخواهد بود و از تمام بیهودگی ها نجات می یابد.

حجت السلام راستگو خاطر نشان کرد: اهل بيت عصمت و طهارت , منابع نور و كانون معرفت و شهوداند و اولاد و فرزندان آن بزرگواران به خاطر قرب وجودي به خورشيد عصمت , تابش و درخشش خاصي دارند كه در بعضي روايات به رفعت مقام آنها اشاره شده است ونقطه اتصال بین مردم می باشند.


وی افزود: امام حسین خود را و فرزندان و برادران را در اجرای امر الهی فدا کرد و عشق الهی با او چنان کرد که چشم را بر همه چیز پوشاند و نیرنگ ستمگران را با نور خود روشن نمود در حالی که دشمنان در پی خاموشی این نور بودند.


موسس مدرسه علمیه ریحانه النبی بیان داشت: زنان کربلا حماسه های را آفریدند که جریان عزت کربلا همچنان در خون همه مسلمان می جوشد و آنان الگو های برجسته ای برای بانوان مومن خواهد بود و حضرت رباب دارای روحی بس بزرگ که برای مولای ما امام حسین علیه السلام جایگاهی بسیار بزرگ داشتند.


امام جمعه اهرم تصریح کرد: عموم مردم وابستگی عاطفی بسیاری به امام حسین و اهل بیت ایشان دارند که در هر جای جهان  مبنایی یرای اتحاد مسلمان می باشد.

دانلود فایل