کد مطلب: 48959 تعداد بازدید: ۳۶۰

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی؛

خدمت در مجالس اهل بیت تاثیرات دنیوی واخروی در زندگی انسان دارد

سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۱:۱۵
مدیر مدرسه ریحانه النبی اهرم با اشاره به مبانی عاشورا در زندگی مردم اظهار داشت: تمام نذورات مردم وهر حرکتی و خدماتی که در مجالس اهل بیت (ع ) انجام می دهند تاثیرات دنیوی و اخروی در زندگی آنان دارد.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم، سلیمه بابای نیا با اشاره به مبانی عاشورا در زندگی مردم اظهار داشت: تمام نذورات مردم وهر حرکتی و خدماتی که در مجالس اهل بیت (ع ) انجام می دهند تاثیرات دنیوی و اخروی در زندگی آنان دارد.

وی با اشاره به انگیزه معنوی مومنان و برگزاری مراسمات هیئات سوگواری حضرت ابا عبدالله و اصحاب امام بیان داشت: همه مومنان وشیعیان اهل بیت (ع) مورد شفاعت اهل بیت قرار میگیرند .

مدیر حوزه علمیه در ادامه گفت:  حتی تمام اشک های که در جمع عزاداران حسینی ریخته میشود ذخیره آخرت انسان قرار میگیرد و انسان را به سعادت می رساند.

 بابایی نیا بیان داشت:  تمام برنامه دین دستورات ،عبادات برای آن است که انسان را به سعادت ولذت واقعی الهی برساند.و خداوند وانبیا و اهل  بیت (ع) را برای هدایت انسان برگزیده است .    

سلیمه بابایی نیا با تاکید بر فراگیری فضایل اهل بیت و خاندانش کرد و در مدار زندگی اهل بیت حرکت کردن و امور دنیای واخرت زندگی ما را سامان می‌دهد و ما باید زندگی خود را متعلق به اهل بیت ع قرار دهیم .

دانلود فایل