کد مطلب: 47781 تعداد بازدید: ۴۳۸

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبیِ

برگزاری مراسم شیر خوارگان حسینی احیا دین اسلام است

جمعه ۳۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۲۰:۱۹
مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم خاطر نشان کرد: برگزاری مراسم شیر خوارگان حسینی احیا دین اسلام است و مراسمات عاشورا و حسین شناسی باعث باقی ماندن ارزش های اسلام شده است.

به گزارش روابط عمومی حوزه علمیه ریحانه النبی (س) اهرم  در مراسم شیر خوارگان حسینی  صبح امروز در روستای جائینک بخش دلوار شهرستان تنگستان سلیمه بابایی نیا خاطر نشان کرد: مراسم شیر خوارگان حسینی احیا دین اسلام است و برگزاری مراسمات عاشورا وحسین شناسی در اسلام است که باعث باقی ماندن ارزش های اسلام شده است و عاشورا برای همه ما مسلمان بخصوص حضرت علی اصغر حجت بر ما در ادای دین اسلام تمام است.

بابایی نیا افزود: حضرت علی اصغر برای ما مادران حجتی است تا فرزندان خود را برای دفاع از مبانی اسلام تربیت نمایم و در این مسیر حسین وار فرزند خود را در کانون اسلام با احکام و اعتقادات اسلام پرورش دهیم.

وی با اشاره به اهمیت مراسم شیر خوارگان در جهان بیان داشت: بر همه ما است در این برهه از زمان و بیشتر از پیش در این مراسم و مراسمات عزاداری عاشورا شرکت نمایم زیرا عاشوراست که غیرت و جوان مردی را در خون جوانان ما به جریان انداخته است وآنان را نیز خون خود را در راه حفظ اسلام اهدا می کنند.

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم با تاکید بر اینکه دشمنان اسلام از همه فرصت ها استفاده می نمایند که به اسلام ضربه بزنند اظهار داشت: حضور مردم بخصوص بانوان در مراسمات مذهبی مدعای این حقیقت است که هنوز و برای همیشه اسلام در خون ما جریان دارد و خاموش نخواهد شد و با احیا مراسم سوگواری شهادت اباعبدالله الحیسن آن را ثابت خواهیم کرد.

دانلود فایل