کد مطلب: 47708 تعداد بازدید: ۴۰۴

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم؛

نشاط علمی طلاب از برکات جشنواره علامه بلادی است

پنجشنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹:۵۶
مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم گفت: نشاط علمی طلاب از برکات جشنواره علامه بلادی است و جوانان ما مطمئنن این عالم فرزانه را سرمشق خود در راه علم قرار خواهند داد.

 

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم، سلیمه بابای نیا گفت: نشاط علمی طلاب از برکات جشنواره علامه بلادی است و جوانان ما مطمئنن این عالم فرزانه را سرمشق خود در راه علم قرار خواهند داد.

بابایی نیا با بیان اینکه جشنواره علامه بلادی یکی از بهترین راهنمای خالقانه و سامانمند جهت  بازگویی و بازنگری شخصیت علمی  سیاسی و انقلابی علامه بلادی بوشهری است خاطر نشان کرد:  علماء و بزرگان استان طلاب و همچنین اساتید مجرب دانشگاه جهت استفاده از روحیه انقلابی علامه بلادی ودوستی ایشان با سران مبارز تنگستانی چون رئیس علی دلواری و تاثیر گذاری ایشان در مشروطه خواهی جنوب ایران با خلق اثار علمی - پژوهشی در این جشنواره می توانند به راهکارهای علمی و فناوری اطلاعات بیشترین بهره مند شد.

وی ادامه داد: پژوهشگران و محققان  عرصه ادب فارسی نیز می توانند ارتباط تنگاتنگ آموزه های دینی و شعر و ادبیات فارسی را از عناوین و موضوعات مقالات و پایان نامه و کتاب خویش انتخاب نمایند.                                           

  مدیر حوزه علمیه ریحانه النبی اهرم با اشاره تاثیرات جشنواره علامه بلادی خاطر نشان کرد:  ارتقاء علما ی دینی واشنای عمیق و نزدیک با زندگی علمای انقلابی ترغیب و نشاط علمی جوانان انگیزه رشد و تکاپوی تحقیقاتی و رقابت سالم طلاب و دانشجویان در عرصه علم و پژوهش از برکات برگزاری این جشنواره می توان شمرد.

بابایی نیا تاکید کرد:  در عرصه علمی و پژوهشی استاد بزرگ استان بوشهر آیت الله صفایی  بوشهری در طراحی پژوهشیدر حوزه های علمیه استان و فعال نمودن روحیه پژوهش گری در طلاب بسیار تاثیر گذار می باشند.

وی در پایان تصریح کرد: حوزه علمیه ریحانه النبی اهرم دارای اساتیدی  چون دکتر بشیر علوی استاد فن روش تحقیق در دانشگاه و حوزه و دارای صاحب کتاب و مقالات و مقام اول کشوری در رشته پژوهش و نقد وبررسی ادبیات می باشند و طلاب ما می توا نند در این زمینه خود را سرشار از علوم تحقیقی نمایند و در رسیدن به اهداف خود در امر پژوهشی راهنمای خود قرار دهند.

دانلود فایل