کد مطلب: 47085 تعداد بازدید: ۴۰۳

امام جمعه شهر اهرم؛

احیای غدیر احیای تمام ارزش هاست

جمعه ۱۷ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۷:۴۳
امام جمعه شهر اهرم گفت: احیای غدیر احیای تمام ارزش هاست و ولایت امیر المونین مکمل است و همه خلقت کمالش به علی است و حادثه غدیر بزرگترین سند ولایت است.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم حجت الاسلام عیسی راستگو با اشاره به اهمیت برپایی جشن ولایت گفت: احیای غدیر احیای تمام ارزش هاست و ولایت امیر المونین مکمل است و همه خلقت کمالش به علی است و حادثه غدیر بزرگترین سند ولایت است و خداوند بعد از غدیر برای کسی عذری باقی نگذاشته است.

  حجت الاسلام راستگو اظهار داشت: عید غدیر همیشه در بین مسلمان از جایگاه ویژه ای برخودار بوده است اما هر ساله شور و نشاط مردم در احیای عیدالله اکبر بیشتر است و این نشان از علاقه مردم به ولایت است.

موسس مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم افزود: به تصویر کشیدن و پاسداشت عید خجسته تمام عالمیان به هر وسیله ای که باشد دل های ما را زنده می کند و این کمترین ادای حق این میراث گران بها به وسیله ماست.

وی با تاکید بر تبلیغ غدیر اظهار داشت: پیامبر گرامی اسلام در آن شرایط حساس غدیر را به همه عالم اعلام داشت وآن هم در زمانی که تمام مردم از عالم شاهد بر این گواه بودند و بر ماست تا بیش تر از پیش در تبلیغ رسالت اهل بیت علیه السلام و بخصوص شناخت جایگاه برجسته مولا امام علی علیه السلام تبلیغ نمایم.

دانلود فایل