کد مطلب: 47077 تعداد بازدید: ۴۰۹

مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم

خواهران طلاب در دوره آموزشی طلایه داران امر به معروف شرکت نمودند

پنجشنبه ۱۶ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۵:۵۱
خواهران طلبه مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم در دروره آموزشی طلایه داران امر به معروف در سپاه امام علی علیه السلام 16 شهریور ماه شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم طی گفتگویی مدیر مدرسه سلیمه بابایی نیا با اشاره به شرکت اکثر  حضور طلاب در دوره آموزشی بیان داشت: امر به معروف نیاز به احیا دارد و این ارزش اسلامی به فراموشی سپرده شده است و اگر به این وضع ادامه پیدا نماید بدان بر ما مسلط می شوند.

بابایی نیا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت امر به معروف خاطر نشان کرد:امروز این فریضه الهی به عنوان یک میراث به دست ما رسیده است و حفظ نظام از اوجب واجبات است و حفظ معروف که از ویژگی ها و پاسداشت نظام اسلامی است به عنوان برترین  و ازاصلی ترین وظایف حکومت نیز می باشد.

وی ادامه داد: این امر الهی در تمام زندگی فردی و اجتماعی تاثیر دارد و به نوعی زیر بنا ی تمام حرکات ما در جامعه است و همه ما به عنوان کسانی که در جامعه زندگی می کنیم در مقابل هم مسئولیت داریم .

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی با اشاره به اهمیت حضور طلاب نسبت به سایر اقشار جامعه در ادای این امر الهی تاکید کرد: طلاب در احیا این فرضیه الهی که از ویژگی های اسلام است باید نسبت به سایر اقشار جامعه دغدغده ای فراوان داشته باشند و اگر در جامعه جای یک خوبی عوض شود ما نمی توانیم جامعه را کنترل نمایم و ما طلاب در اجیا این امر باید پیش قدم باشیم.

لازم به ذکر است این دوره جهت آموزش و حمایت از آمرین امر به معروف در جلسات دیگر نیز  ادامه خواهد داشت.

دانلود فایل