کد مطلب: 46880 تعداد بازدید: ۶۱۷

گفتگو با مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم

مسلم های زمان ما شهدایی چون حججی ها هستند

جمعه ۱۰ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۳۵:۴۵
مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) گفت: برای لبیک به امام و مقام معظم رهبری وحفظ اسلام جوانان مومن جان خود را فدا می کنند تا اسلام زنده بماند و مسلم های زمان ما امثال شهدایی چون حججی ها هستند که سر هایشان برای عشق به ائمه واسلام فدا می کنند.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم، طی گفتگویی با سلیمه بابایی نیا در خصوص شهادت مسلم بین عقیل همزمان با دعای عرفه خاطر نشان کرد: برای لبیک به امام و مقام معظم رهبری وحفظ اسلام جوانان مومن جان خود را فدا می کنند تا اسلام زنده بماند و مسلم های زمان ما امثال شهدایی چون حججی ها هستند که سر هایشان برای عشق به ائمه واسلام فدا می کنند.

بابایی نیا افزود: مسلم ابن عقیل یکی از یاران باوفا ونائب امام حسین بوده است که ایشان با جانفشانی وبا تمام عشق به اهلبیت وبه خصوص امام حسین پیام امام رابرای کوفیان ابلاغ کرد اما دشمنان از چهره های جوانان ما ترسان است و این ترس آنان باعث خیانت های بسیار در حق اسلام در همه دوران می باشد.

وی بیان داشت: مسلم نه تنها یک فرستاده بوده بلکه یک استوره تاریخی بوده که ما باید تلاش کنیم واز این اتفاق بزرگ درتاریخ اسلام درس بگیریم و برای پرورش اسلام از آن بهره ببریم مسلم ابن عقیل تنها متعلق به تاریخ گذشته نیست بلکه به تاریخ حال وآینده نیز تعلق دارد و ماهنوز هم مسلم هایی داریم که ازآن مسلم ها درس گرفته اند .

مدیر مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اظهار داشت: روز عرفه مسیر عاشقانی است که خداوند راه را بر آنان باز کرده است راهی است که فقط عشق سخن می گوید و جان را فدا می نماید و مسلم ها ما در این مسیر قرار گرفته اند و راه را برای ظهور امام زمان خود باز می نمایند.