کد مطلب: 46612 تعداد بازدید: ۳۹۶

امام جمعه شهر اهرم؛

خدمات شهید رجایی و باهنر ماندگار خواهد بود

پنجشنبه ۲ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۲۳:۴۹:۰۰
امام جمعه شهر اهرم بیان داشت: شهیدان رجایی و باهنر دو انسان شریف که نماد خدمت بی منت به مردم بودند و خدمات این دو شهید ماندگارخواهد بود چرا که اخلاص آنان رمز ماندگاری نام ویاد آنان شده است.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س)اهرم، به مناسبت هفته دولت حجت السلام عیسی راستگوبیان داشت: شهیدان رجایی و باهنر دو انسان شریف که نماد خدمت بی منت به مردم بودند و خدمات این دو شهید ماندگارخواهد بود چرا که اخلاص آنان رمز ماندگاری نام و یاد آنان شده است.

موسس حوزه علمیه ریحانه النبی اهرم خاطر نشان کرد: امید است دولت مردان با الگو گیری از همین دو شهید به مردم ایران خدمت نمایند و به اصول اساسی عملکرد دولت در بیانات مقام معظم رهبری پایبند باشیم تا از فضای سالم در جامعه برخورد دار باشیم.

حجت السلام راستگو رهنمود های مقام معظم رهبری در امور اجرایی اساسی خواند و تاکید کرد: سلامت اعتقادی و اخلاقی از مبانی مهم در دولت اسلامی است و یکپارچگی دولت و ملت رمز موفقیت است و اعمال و برخورد های عادلانه مسولین قدرت جاذبه و یکپارچکی در دولت اسلامی را کسترش می دهد.

وی با اشاره به اینکه هیچ مسئله نباید ما را از خدمت به مردم غافل کند تاکید کرد: هدف اصلی از روی کار آمدن مسئولان در دولت اسلامی خدمت به مردم است همچنان که شهیدان باهنر و رجائی نمونه کمال و کامل آن بودند الگویی برجسته در دولت اسلامی شناخته شده اند.

امام جمعه اهرم افزود: در راستای پیشبرد جامعه اسلامی مسئولان باید تمام تلاش خود را نمایند تا از ظرفیت های داخلی کشور استفاده نمایند و از صنایع داخلی و انرژی جوانان بهره مند شوند.

راستگو مسائل اقتصادی را اولویت اصلی کشور بیان کرد و گفت: باید در تامین نیاز های مردم و تولید ملی توجه ویژه ای شود که هر ساله مقام معظم رهبری با نام گذاری به این نام تحرک اساسی را در این زمینه از مسئولان و مردم خواستار هستند.

دانلود فایل