کد مطلب: 46553 تعداد بازدید: ۳۹۸

امام جمعه شهر اهرم؛

از برکات دفاع مقدس تشییع پیکر مطهرشهدای گمنام است

چهارشنبه ۱ شهريور ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۵۵:۴۶
امام جمعه شهر اهرم گفت: یکی از برکات دفاع مقدس همین تشییع پیکر مطهرشهدای گمنام است وامام فرمودند که جنگ یک نعمت بود وهنوزما به کنه پیام امام پی نبرده ایم.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم؛ در مراسم تشیع پیکرشهید گمنام طی گفتگویی  حجت السلام عیسی راستگو گفت: یکی از برکات دفاع مقدس همین تشییع پیکر مطهر شهدای گمنام است وامام فرمودند که جنگ یک نعمت بود وهنوزما به کنه پیام امام پی نبرده ایم.

موسس مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرم افزود: هرگاه پیکرمطهر شهدا وارد شهری می شود فضای معنوی وحماسی را بوجود می آورد و همانند سیلی خروشان خار وخاشاک ها و آلودگی های معنوی رادرجامعه پاک می کند.

حجت السلام راستگوبیان داشت: شهدای گمنام همیشه منشا برکاتی بوده وهمچنین گمنامی آنان خود تاسی با حضرت زهرا ویادآوری های مظلومت اوستوخداوند متعال جان باارزشی رابه ما عنایت کرده است که ما باید از این جان درراه خدا و احیا اسلام استفاده نمایم .

وی ادامه داد: دشمن بر سر راه ما  در راه مسیر حق موانعی قرار می دهد وسختی هایی رابرای ماایجاد می کند و بر ماست در مسیر حق همه جانبه در حفظ ارزش های مقدس تلاش کنیم وبا قدرت وتوکل بر خدا در مقابل این شیاطین استقامت کنیم وپیروزی از آن مجاهدین درراه خداست وخداوند وائمه اطهار حافظ ونگهدار مجاهدین هستند .

دانلود فایل