کد مطلب: 46494 تعداد بازدید: ۴۱۸

مدرسه علمیه ریحانه النبی؛

طلاب شهر اهرم از مهمان آسمانی استقبال کردند

سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۱:۱۰
طلاب حوزه علمیه ریحانه النبی(س) صبح امروز همزمان با ورود شهید گمنام در شهر اهرم از مهمان آسمانی از سپاه پاسدارن تا مصلی نماز جمعه استقبال کردند.

به گزارش روابط عمومی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) اهرم، در مراسم تشیع شهید گمنام امام جمعه شهر اهرم حجت السلام راستگوگفت: یاد و گرامیداشت مقام شهدا مکتب و دین اسلام را زنده نگه داشته است و بر ماست در همه حال در راه حفظ ارزش ها ی شهدا تلاش کنیم.

موسس مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) در ادامه افزود: جنگ برای ما نعمت است علاوه بر اقتدار و عزت بخشیدن به اسلام در پس همه نقشه های دشمنان که قصد نابودی آن داشتند و حضور همین شهید گمنام از برکات دفاع مقدس است.

حجت السلام راستگو بیان داشت: حضور شهدا مانند رود خروشان آلودگی ها را پاک می کند و دل ها را به وی کربلا روانه می نماید و به استقبال شهدا آمدن ارج نهادن به خون شهدا می باشد

وی با تاکید بر اینکه وصیت نامه شهدا را بخوانیم بیان داشت: ما باید به وصیت های شهدا عمل کنیم و این از مقدرات الهی است تا استخوان و پلاکی در خاک به یادگار از شهدا بماند تا با حضور شهدا در بین مردم در این عصر یک تحول معنوی به وجود آید و فضای شهر،از عطر شهدا پر شود.

دانلود فایل