کد مطلب: 46324 تعداد بازدید: ۷۹۵

مدرسه علمیه ریحانه النبی اهرمِ

تصویر شهید حججی نماد کمال ملت ماست

سه شنبه ۲۴ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۰۳:۲۵
معاون آموزش مدرسه علمیه ریحانه النبی(س)اهرم خاطر نشان کرد: بنر شهادت شهید حججی از سوی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) در سطح شهر نسب شد تا فضای شهر به چهره های راسخ شهداو همچنین شهید حججی که نماد کمال ملت ماست آراسته شود.

به گزارش روابط عمومی مدرسه ریحانه النبی(س)اهرم فاطمه خودخروج بیان داشت: بنر شهادت شهید حججی از سوی مدرسه علمیه ریحانه النبی(س) در سطح شهر نسب شد تا فضای شهر به چهره های راسخ شهداو همچنین شهید حججی که نماد کمال ملت ماست آراسته شود.

وی ادامه داد: در عرصه کنونی باید همت جوانان را نسبت به انگیزه شهدا بالا برد و این درس های عاشورا است که دارد تکزار می شود و در معامله با خدا عاشقانه راهی می شوند و همانگونه که در یاری رساندن امام حسین علیه السلام یاران عاشقانه ماندند و درس های بس ناگفتنی برای ما به جا گذاشته اند.

معاون آموزشی مدرسه ریحانه النبی اهرم گفت: کلاس درس شهدا فقط دل می خواهد و آن وقت است تو را به جای می رساند که هدف اصلی خلقت انسان است و بر ما است تا وصیت شهدا را در زندگی خود اجرا نمایم و بخصوص خواهران با حفظ حجاب خود در عرصه شهادت همگام باشند.

فاطمه خودخروج تصریح کرد: همه ما از اقشار مختلف جامعه باید در حفظ اسلام و ارزش های آن تلاش نمایم و همراه با شهدا باشیم و بدانیم که نقش و وظیفه ما از هر زمانی بیشتر است و همانطور که دشمن هدفش از بین بردن اسلام است ما نیز باید تمام تلاشمان در حفظ اسلام و فرهنگ شهادت به کار ببریم.

دانلود فایل